reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

jak widać ilu lekarzy - tyle opinii.
Moja ginka na pierwszej wizycie od razu powiedziała mi żebym na razie ZAPOMNIAŁA o farbowaniu włosów - więc na razie ... zapomnę. Później może sobie zrobię właśnie naturalną farbą bo kiedyś nimi też farbowałam - tyle, że trzeba ją długo trzymać żeby był efekt no ale.. trudno - coś za coś.

A odnośnie kosmetyków powiedziała mi tylko tyle, żebym nie używała żadnych nowych kosmetyków, których do tej pory nie używałam - i tyle.

Pogoda dziś piękna była aż skusiłam się na spacer ale... kompletna bezsilność mnie dopadła i ledwo szłam.
 
reklama
Ja tez postanowilam poczekac do swiat z farbowaniem i kupilam juz sobie l'oreal bez amoniaku (castnig), bo slyszalam gdzies, ze to wlasnie o amoniak chodzi ...
 
Alicja ja też castingiem ostatnio farbuję, ale na razie się wstrzymam i zapytam co moja ginka na to.
 
Witajcie po weekendzie.
Ja nadal w domu na zwonieniu, zobaczymy jak to będzie. Poprawę już widać. :tak:
Za to byłam dziś na wizyciei widziałam swoją Dzidzię. Ma już ma 2,55 cm. Rączki i nózki było widać i nawet sama się ruszała:tak:. Jak to określił Pan doktor "To już taki mały człowieczek, więc czemu ma się nie ruszać." No i oczywiście łezki mi poleciały ze szczęścia... bo przecież musi być dobrze...:tak: Mam zdjęcia ale niestety nie mam w domu skanera i nie moge Wam pokazać.

A co do Waszego tematu dziś przewodniego, ja nie farbowałam włosów w ciązy, ale słyszałam, że można tymi farbami bez amoniaku.
Pozdrawiam Was, bo nie wiem, czy uda mi się jeszcze tu dziś usiąść.
A czy Wy tez się tak wzruszacie, ja się nawet wzruszyłam bajką Franklina w sobotę. :szok: Aż mi czasem głupio....
 
Kaśka74 super, że z maleństwem wszystko w porządku. Ty się kuruj i odpoczywaj, na ile Ci chłopcy pozwolą. Ze wzruszaniem się mam podobnie, poryczałam się ostatnio jak czytałam smutną scenę w książce;-).

Właśnie poczułam to o czym ktoś pisał, szybsze męczenie się. Wyprasowałam dwie suszarki ciuchów i padłam na kanapę zmęczona jak po biegu:szok:. Co to będzie dalej.
Zaczynam się też martwić wagą, bo wraz z odejściem mdłości wróciła chęć na słodycze:zawstydzona/y:, szczególnie czekoladę.
 
Wczoraj w nocy wzięłam sie za dokładne czytanie ulotek i broszur jakie dostałam od mojej giny. I trafiłam na ciekawą lekturę "NIEZŁYKŁE 9 MIESIĘCY" opracowaną przez Instytut Matki i Dziecka.... Okazuje się że faktycznie nie powinnyśmy używać kremów króre zawierają witaminę A.


cytat.... "W ciąży nie wolno używać kremów i maści z wit. A 9retinol i inne postaci tej witaminy, ale nie dotyczy to beta-karotenu). Nie jest także wskazane staosowanie kremów zawierających duże ilości kwasów owocowych i substancji zapachowych, a także wyciągów roślinnych"
 
Hej, u mnie dziś w pracy była poandrzejkowa nasiadówka przy cieście. Zjadłam jakieś dwa i mnie zemdliło:baffled:.

Iwon3004 wczoraj dałaś mi do myślenia i przejrzałam swoje kosmetyki. Witaminę A znalazłam tylko w mydle do rąk. Kremy do twarzy niestety musiały mieć skład na pudełkach, bo na opakowaniach nie ma:-(.
 
A ja mam dość pracy:-( coraz bardziej mi zmęczenie przeszkadza i nie wiem czy to może jakaś grypa czy to ciąża tak na mnie wpływa bo w pracy wogóle nie jestem wydajna cały czas jakaś taka rozkojarzona siedzę bo siedzę ale jakby mnie nie było a jak już przychodzę do domu o 15.00 to tak mnie brzuch boli i jestem taka zmęczona że kładę się i śpię przynajmniej przez pół godziny i dopiero mi przechodzi. Wy też tak macie czy tylko ja jestem taka do niczego?
 
Witam :-).

Ja dziś wreszcie spałam w nocy :-). W poprzednie nocki było mi strasznie duszno, co chwila otwierałam okna, przewracałam się z boku na bok. A dziś obudziłam się dopiero jak zadzwonił budzik, wyłączyłam go i jeszcze na pół godzinki przyłożyłam głowę do poduszki :-). Czy wy Tez miewałyście takie problemy ze spaniem jak ja w poprzednie nocki?

Kaśka74 - mam nadzieję, że coraz lepiej z Twoim zdrówkiem. Fajnie, że Twoje maleństwo już takie duże jest ;-). Powiedz mi, w którym tygodniu miałaś robione to USG? Zastanawiam się, ile cm będzie miała moja dzidzia w poniedziałek. To będzie druga połowa 10 tygodnia :-).
 
reklama
hej, też tak mam, ja od wczoraj tak sie kiepsko czuję, zmęczona, siedzę w pracy bo siedzę,ale nic mi sie nie chce, w ogóle to w głowie mi jakoś szumi, nos zatkany, mdłosci jeszcze do tego dochodzą, dziś w nocy to tez miałam czuwanie w wc, tak mnie zemdliło :-(.Aż dziwne, bo jak poprzednio byłam w ciąży to wszystko było ok, żadnych dolegliwości. Może dlatego ze mi wtedy nic nie dolegało, stało sie jak stało, a teraz BęDZIE DOBRZE , musiii być. :-) Chodź kiepsko sie czuje- MAM WIARĘ
 
Do góry