reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Goteczka ja w pierwszej ciąży nie miałam przeczuć, ale cała bliska rodzina mówiła, że będzie dziewczynka i sprawdziło się. Teraz czuję, że będzie druga. Pożyjemy zobaczymy, czy mamy dobre przeczucia;-).
 
reklama
Witam dziewczyny, ja dziś byłam u treści na obiedzie i tak szybko mi minęła niedziela.
Pochwaliłam się moim zdjęciem z usg hehe byli zachwyceni :-):-D. U mnie tez dziś padał śnieg i mały ja wyleciał na podwórko to ciężko było go do samochodu zaciągnąć.

Hej, spać nie mogę:wściekła/y:. Chyba czas się wybrać do lekarza, bo z kataru zrobił się kaszel:-(.
U mnie dalej nikt nie wie o ciąży, ale nie wiem, czy nie powiem w przyszły weekend. Mama na zaprosiła na obiad, będzie cała rodzinka. Będzie też pewnie wino do obiadu i myślę, że jak zacznę się migać to mogą się domyśleć. Może więc sama na wstępie powiem.
Mój mąż naprawdę się teraz zmienił, wczoraj sam z siebie pomógł mi posprzątać mieszkanie. Jak na mojego męża leniucha to dużo;-).

Izabell96 gołąbki wczoraj przygotowałam, dziś będziemy wcinać;-). Kartaczy nigdy nie robiła. Najlepsze na świecie robi mój tata i jem tylko u niego.
To pewnie pyszne były oj narobiłaś mi ochoty chyba w następny weekend i ja zarobie :-) u mnie w rodzinie to chyba już wszyscy wiedza chociaż nie tak miało być najpierw tylko dla rodziców a dopiero później (ok 20 tyg ciąży) dla reszty świata, no ale teściowa już się pochwaliła poru osobom i z mojej strony tez na pewno już wszyscy wiedzą bo w tych znajomych było żona mego ciotecznego brata ale zamotałam przepraszam :zawstydzona/y:
a tak poza tym... to nie wiem jak bedzie w rzeczywistości ale wiecie... od początku jakoś mam takie poczucie, że tworzę dwupak z chłopczykiem - czy Wy - doświadczone mamy - miałyście takie przeczucia co do płci swojego dzieciaczka i czy te przeczucia sprawdzily się? Jakoś za kazdym razem kiedy myślę o tym dzieciaczku - myślę o chłopcu - chociaż tak naprawdę nie mam żadnych preferencji bo chciałabym mieć i córeczkę i synka
Ja od początku pierwszej ciąży mówiła że będzie syn i były syn a teraz nie mam żadnego przeczucia, może jeszcze zawcześnie na przeczucia
 
No to i ja sie witam z wieczora........
Nadrobiłam wszystko co napisałyście od piątku, ale chyba nie wszystko zostało w mojej głowie...:-p:sorry2:

Jeśli chodzi o nowe wątki, jestem jak najbardziej za, możemy sobie sukcesywnie "w miarę potrzeb" zakładać kolejne....:tak:
Magduśka, Goteczka dziewczyny ja już nawet nie komentuję problemów ze snem, u mnie też cały czas to samo, niby śpię a budzę sie zupełnie niewypoczeta.... i co chwila budze sie w nocy... a rano.. oj ciężko....
A co do burzy to nie było, ale rano było pięknie, puchowo za oknem...
Tomtom ja jeszcze w tym roku zupełnie nie myślałam o prezentach, ale moze sie za to wezmę w tym tygodniu, z netu to nie wiem czy jest jeszcze sens zamawiać - znam wiele osób które sie przejechało przed światami, wydawało sie ze zamówili wystarczająco wcześnie, a prezenty dotarły po świętach - wiadomo, ruch na poczcie i w samych sklepach internetowych.....
Selena gratuluję pięknych wyników usg....:tak:
Sam zdrówka kochana, ja też sie podczas ostatniego przeziębienia leczyłam cytrynką i miodem, do tego też "aplikowałam" sobie spore ilości czosnku, teraz nie wiem czy bym dała radę, ale pomogło... czego życzę i Tobie:tak:
Tomtom i Sylwia.m dziewczyny nie martwcie sie, każda ciąża jest inna, ja z objawów mam nadal bolące piersi i właściwie to wszystko.... nie wymiotuję, ale mdli mnie czasami, a z jedzeniem różnie... bywa że potem mi "w gardle stoi"...
Joan83 witaj na forum i wszystkiego dobrego...

A ja, tak jak wspominałam, byłam w piątek na usg.. wg usg 5t5d termin przypada na 19.07.09, maleństwo miało 2.2mm narazie ale serduszko widziałm i słyszałam - magiczny moment naprawdę.... a ze śluzem juz wszystko ok

pozdrawiam wszystkie, szczególnie te o których zapomniałam;-), miłego wieczorku
 
Witam wszystkie lipcowe mamusie.!:-) obecnie jestem w 8tygodniu ciazy.:happy:.. mieszkam od 3 lat w Irlandii( ktora z was jest tagze z zielonej wyspy? czekam na odpowiedzi...:tak:
Jestem tu po raz pierwszy i ciesze sie ze bede mogła sie podzielic z wami moimi wrazeniami dotyczacymi tego wspamniałego stanu :-D
6 i 7 tydzien wyssał ze mnie wszystkie siły,byłam juz tak zrezygnowana ze od stanu eufori konczyło sie na płaczu:rofl2: ale na szczescie,powolutku wszystko od paru dni wroca do normy i moge wkoncu rozkoszowac sie jakimkolwiek posiłkiem:-) pozdrawiam i dousłyszenia!!!
 
Ostatnia edycja:
Witaj El@83, po nicku sadze ze jesteśmy z jednego roku. Ja niebawem zacznę 8 tydzień i narazie oprócz mdłości , odbija mi się ciągle:-(.
W środę wyjazd w delegacje i 8 godzin w pociągu. Mam nadzieję że dam radę
 
Witam. Ja też jestem tutaj pierwszy raz. obecnie jestem w 7 tygodniu ciąży. Cieszę się że trafiłam na to forum i będę mogła podzielić się z Wami moimi objawami i obawami a także dowiedzieć się co jest naturalne a co niepokojące. Moimi objawami do tej pory jest wilczy apetyt (tylko na słodkie nie mogę patrzeć, a zawsze dużo tego pochłaniałam), jestem strasznie senna no i pobolewa mnie brzuch. Trochę mnie to martwiło ale właśnie dzięki forum wiem że skoro mam tyłopochylenie macicy to czekają mnie jeszcze niedługo bóle pleców:-(
 
Witam wszystkie lipcowe mamusie.!:-) obecnie jestem w 8tygodniu ciazy.:happy:.. mieszkam od 3 lat w Irlandii( ktora z was jest tagze z zielonej wyspy? czekam na odpowiedzi...:tak:
Jestem tu po raz pierwszy i ciesze sie ze bede mogła sie podzielic z wami moimi wrazeniami dotyczacymi tego wspamniałego stanu :-D
Witam. Ja też jestem tutaj pierwszy raz. obecnie jestem w 7 tygodniu ciąży. Cieszę się że trafiłam na to forum i będę mogła podzielić się z Wami moimi objawami i obawami a także dowiedzieć się co jest naturalne a co niepokojące.

Witam w kolejne przyszłe mamy lipcowe życzę spokojnej ciąży
 
reklama
Do góry