reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Witam mamuśki lipcowe!
U mnie dzisiaj był ciężki dzień,kiedy zawoziłam rano córcię do szkoły to złapał mnie taki mocny ból w krzyżu i promieniował na brzuch,nie mogłam chodzic ani prowadzic samochodu, koszmar.Trzymał mnie cały dzien dopiero od godziny jest lepiej,ale nadal jestem przestraszana.
Dzisiaj też jest dla mnie wyjątkowy dzień,dokładnie 5 lat temu dowiedziałam się że wreszcie po latach starań zostanę mamą i równo 8 miesięcy pózniej 12 lipca urodziłam ukochaną córeczkę Amelkę,aż się łezka kreci w oku.Teraz mam termin na 5 lipca czyżby powtórka:-D.
Co do pozytywnego myślenia to staram się tam robić,ale przyznam że dzisiaj było mi ciężko pozytywnie myśleć.
Izabell życzę dużo zdrowia dla synka.
Teraz ja się rozpisałam pewnie to zarazliwe.;-)
 
reklama
Kames, spokojnie, też miałam z tym problem ale się udało :-)
Najpierw tworzysz suwaczek na jakiejś stronie (możesz poszukać w googlach, ja zrobiłam na lilypie.com)
 
potem w ustawieniach na Babyboom wchodzisz w "edytuj sygnaturę" i w takim dużym okienku, takim jak do wpisywania wiadomości wklejasz ścieżkę, która Ci się wyświetli na stronce na której robiłaś suwaczek, musisz tylko wybrać taką w której tytule jest coś co na lilypie mówi o PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode (na lilypie to druga opcja) i już : )
Powodzenia!
 
Witam:-):-):-)

Poczytałam Was sobie, duzo tego było ale fajnie:tak: Ja od trzech dni czuję się tragicznie:-( Mdłości mam na samą myśl o jedzeniu:baffled: i jestem mega zmęczona:szok: normalnie nie mam siły na nic a tu trzeba się moim brzdacem zajmowac:sorry2: Na szczęście Marcel jest bardzo grzeczny i potrafi zając się sam sobą podczas jak mama leży i odpoczywa:tak:

Co do przeczuc mi się też wydaje, że to chłopiec choc bardzo chciałabym dziewczynkę. A imiona już dawno wybrane i raczej już się nie zmienią, a mianowicie Oliwia i Antoś:-)

Lucy spryciarz z Twojego synka:tak: Mój niedawno dopiero zaczął chodzic przy meblach:-D

Zazdroszczę Wam, że miałyście już usg:tak: W UK pierwsze usg robią dopiero w 12tc ale że poroniłam już dwa razy i powiedziałm lekarzowi (ogólnemu bo gina też się tu nie widzi przez całą ciążę:wściekła/y:) że strasznie się boję i nie wytrzymam tak długo to może będę miała wcześniejsze badanie:-) Narazie czekam na list ze szpitala:-)
 
Dziewczyny a ja w takiej kwestii technicznej... sorki, że odchodzę od tematu ciążowego, ale oswajam sie dopiero z tym forum i przyznam, że ciężko mi idzie... chcialabym zeby powiadomienia o nowych postach przychodzily na mojego meila, ale nie wiem gdzie mam to odznaczyc... poszukalam w opcjach i cos tam zaznaczylam, ale zadne powiadomienie nie przyszlo... widze tez ze mozna śledzić dany temat, ale tez nie wiem jak to zrobic?:confused: Czy znajdzie sie jakas dobra duszyczka, ktora pomoze takiej ciemnej masie, jak ja:)
 
Witam wszystkie mamusie:-).
Ja po wizycie, wszystko jest dobrze, miałam usg, widziałam moją fasolkę, ma piękny pęcherzyk żółciowy. Według usg ciąża ma 6 tyg. i 5 dni. Następna wizyta 8.12. Mi też jeszcze nie założono karty ciążowej. Raczej u nas tak jest, lekarze zakładają dopiero przy drugiej wizycie.

Ja też dopisuję się do mam lipcowych. A na kiedy masz termin porodu? Mi lekarka założyła kartę już przy 1 wizycie i zrobiła usg. A jak duży był twój pęcherzyk na usg?
Pozdrowionka
 
Nie przejmuj się Kames - mi też Gin powiedział ze wg @ to 4/5 tydzień a wg wielkości to dopiero 3/4 a z objawów to pozostały tylko bolące piersi i dzis jakaś niestrawność(piję miętę i Activie - mam nadzieje ze to nie zaszkodzi). Jajniki wróciły do normy az małż sie zdziwił jak wstałam z uśmiechem i powiedziałam ze mnie nic nie boli :tak:także glowa do góry wszystko bedzie dobrze.

Wiecie co ja to samo usłyszałam i aż się przestraszyłam. W 1 ciąży poszłam trochę później do lekarza bo to była taka niespodziewana ciąża a teraz to się martwię czy aby wszystko OK
 
Dziękuję - suwaczek gotowy:-)

Mes28 tak jak napisała kpjm nie ma co się przejmować - fasolki rosną w swoim indywidualnym tempie..zresztą na forum są przykłady jak to fasolki w 6 tyg. wyglądają jak puste jajo płodowe po czym po tygodniu mają już bijące serduszko:tak:
a więc ja zaczęłam się cieszyć moją młodziutką ciążą - niech się pięknie rozwija w swoim tempie
 
reklama
Witam ze stanowiska pracy, niestety błogie lenistwo się skończyło i trzeba wrócić do brutalnej rzeczywistości.
Ja od wczoraj walcze z mega mdłościami. Najgorzej było wczoraj wieczorem i w nocy. Musiałam spać na siedząco.
Narazie sie jakoś czuję ale zobaczymy co będzie dalej.
Dzisiaj pierwsze USG mam nadzieję że zobaczę:-) serduszko.
Miłego dnia
 
Do góry