reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witam!

Jak napiszę,że u mnie też pada to chyba nie będzie żadna nowość.
Schodki i ścieżkę do furtki rano przegarnęłam ale już jej nie widać.
Całe szczęście,że w domku cieplutko,lodóweczka pełna ,dzieci zdrowe i mam co czytać.W ramach dodatkowych atrakcji mamy dziś teścia urodzinki więc wieczór szykuje się wesoły.

Pabla ty masz rozterki,a ja wręcz marzę o tym by ktoś pożyczył sobie na weekend moje dzieci,a tak jak pisze Kasia urlop z dziećmi to nie wypoczynek.

Kate no to punkty u dyrektorki muszą być

Madzia ja bym na swojego fryzjera poczekała,a jak nowy to nic radykalnego

zmykam bo panna E zaraz mi rękaw urwie
 
reklama
A ja będę oryginalna :-)
Ja sobie nie wyobrażam urlopu bez dzieci. Jak jesienią okazało się, że z wyjazdu nic nie będzie, to najbardziej było nam szkoda ze względu na Tymka (bardzo był nastawiony). W pierwszej Turcji byliśmy z 16 miesięcznym Tymciem. Jedyne, co nas ominęło, to wieczorne imprezowanie - ok. 20.00 trzeba było być w pokoju, bo on dość wcześnie chodzi spać. A ile było radości tą jego radością, odkrywaniem piasku, wody, poznawaniem ludzi. Osobiście bardzo sobie cenię wyjazd z dziećmi m.in. dlatego, że to są dni/tygodnie kiedy jest totalny luz, mama i tata nie idą do pracy, są w całości dla dziecka. Nie zamieniłabym tego za chwile we dwoje. I tak się zastanawiam czy mam cudowne dzieci czy kulejący związek. Bo pewnie wg wszelkich teorii, kobieta powinna umieć zostawić dzieci. Z tym, że dla mnie tym zostawieniem wystarcząjącym jest wyjazd do kina czy galerii, no może na cały dzień w jakieś góry też bym się wypuściła w ramach poprawienia relacji małżeńskich (pod warunkiem, że dzieci byłyby w górach w tym samym sezonie :-p). Jakoś uważam, że na dłuższe rozstania przyjdzie jeszcze czas.
Dlatego ja zachęcam do zabrania Lenki. Zwłaszcza, że póki co to infant.

Surv, co to ten Dukan?

Chyba czas na jakieś prace domowe. Wczoraj na wp była wycena pracy domowej kobiet - 2 tysiące zł. Ja chyba nie wyrabiam normy, bo wciąż nie nadążam ze sprzątaniem.
 
Pabla nie miej wyrzutów sumienia, przecież nic złego nie robicie.
Osobiście jakoś nie wyobrażam sobie wyjazdu bez Maksa, ale z drugiej strony bardzo chciała bym sama z D wyjechać chociaż na 2-3 dni i naprawdę wypocząć, nie czarujmy się z dziećmi nigdy tak naprawdę człowiek nie wypocznie. Jednak wyrzuty sumienia by mnie chyba zżerały. Tak źle i tak nie dobrze:-)
U nas też dziś sypało, rano była super pogoda więc wzięłam sanki i z Maks saneczkach pojechał do babci,a teraz widzę, że jest już chlapa i odwilż. Nie wiem czy czasem po samochód nie iść, bo źle się będzie sankami jechać.
Surv ja też się przymierzam do tej diety dukana , ale nie mogę się zebrać. :sorry2:
A my jutro mamy babski wypad. Maks zostaje u moich rodziców, ja tam potem wrócę w nocy. Żeby mama nie musiała do niego wstawać. Ekipa się fajna zebrała jest nas już 6:-)
 
Matko, dziewczyny, tak mi niedobrze, że ruszyć się nie mogę.
Przeczytałam ale nie napisze bo się skupić nie mogę. błeeee
Surv kibicuje- wiesz na co sie decydujesz...:-D:-p:shocked2:błe
 
Witam, Misia ma zapalenie oskrzeli ale juz jest lepiej. G siedzi z nia w domu:tak:

Survi trzymam kciuki za staranka:tak:
Pabla ja tez bym tesknila strasznie ale jak bym miala okazje jechac sama na kilka dni z G to bym jechala:tak:
Kate to moze Cie zostawia na stale:tak:Trzymam kciuki:tak:
Kasia super ze dzieci juz prawie zdrowe:tak:
Kamu ale sie cenia za ta karte:szok:

Wiecej nie pamietam:zawstydzona/y: Mala spi, my juz po obiedzie zrobilam kotlety serowe(grubszy kawalek sera w bulce tartej i w jajku) i pyszna suroweczka z marchewki:tak:Jutro idziemy na urodziny G siostrzenicy.
Mi wczoraj wyskoczyla opryszczka, poszlam po pracy do apteki i prosze o cos skutecznego, dal mi facet masc za 17zl, dosc duze pudelko. Przychodze do domu a tam tybka 2g:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Podobno skuteczne lepsze niz Zovirax (nie wiem jak sie to pisze) zobaczymy:tak:
 
.... Apropos, dziś koleżanka - mama Florkowej równolatki, oznajmiła mi, że jest znowu w ciąży, wczoraj dzwoniła inna koleżanka, ze się ostro za prokreację z narzeczonym bierze...może rzeczywiście niech się już ta zima kończy, bo zaskutkuje wyżem demograficznym:-D
Witam ponownie wszystkie Lipcóweczki. :-):-):-):-):-)
Chciałam pochwalić się, że u mnie znowu Fasolkowato :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Surv, liczę na Ciebie. Teraz ja od Ciebie chcę otrzymać wiadomość: DWIE KRESECZKI :):tak::tak::tak::tak:
 
Kacha, gratulacje!
Misia, zdróweczko!!!
Haszi, precz nudności!

Byliśmy dziś u mojej kuzynki - dzieci wybawione aż miło. Olga oczywiście prawie nic sie nie odzywała - takie grzeczniutkie dziecko - a w domu naparza, że szok ;-)
 
Witam robie wiatr bo na nic czasu nie mam:-(
czy to nie egoistyczne że chcemy sobie weekand spędzić razem?? Czy to nie egoistyczne ze marcowy urlop planujemy tylko we dwoje?? jakieś wyrzuty sumienia mnie dopadają i mnóstwo wątpliwości:-(
wszystkim życzę spokojnej nocki!!
eeee tam:-pmy tez jedziemy i to juz 14.II:tak:z jednej strony wiem że bede tesknic a z drugiej strony wime ze jakbysmy zabrali młodego to tak na parwde nie byłby to urlop:-p
Kacha gratulacje ogromne!
KATE oby w sparwach finansowych tez ci dyrektorka wynagrodziła:tak:
ja dostałam premie motywacyjną:tak:jstem dumna z siebie bo u nas nie wszyscy dostają:tak:
Spokojnej nocki!
 
Co tu tak cicho?
Kacha ogromne gratulacje:tak:
Kic dla Ciebie tez gratulacje za premie
Kasia u nas to samo w domu broj a u kogos aniolek:-D
Mala juz zasypia a ja(w ramach diety;-)) ide napic sie z G piwka:-D
 
reklama
Do góry