reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

hej dziewczynki
u nas też chorobowo - leze w odosobnieniu od wczoraj:-p
dzisTymi caly dzien spedzil u niani:-) jutro też eksmisja;-)
ja mam nadzieję się wylezec i pewnie samo przejdzie - do lekarza ani mysle, chyba, że rzeczywiście poczuję, że odchodzę na drugą stronę:baffled:
najwięcej kichania i to wkurza:confused:

a o co chodzi ze spotkaniem? gdzie jest Tosika ze swoją ferajną?
jakaś niewtajemniczona jestem

Andula super, że się wybawiłaś
Mondzi oby wyszło z ta pracą dla M

zdrówka dla wszystkich chorowitków
 
reklama
Hej!
Renia, jak Ty mogłaś dzień w dzień chodzić na fitnesy? Ja dziś byłam na bpu i w pewnym momencie (jak zwykle z resztą) pomyślałam sobie "za jakie grzechy???":sorry2:A tu przydało sie jeszcze przy desce stanąć:baffled:
Zdróweczka!!!

A Tosika jest w Wiśle:tak:
 
Andula - super że imprezka się udała!!
Tosika - ale Ci fajnie z tym wyjazdem! dobrze że Tosia ładnie spała w samochodzie.
Renia - zdróweczka Kochana! kuruj się! ja też kiepsko się czuję, gardlo zawalone, nos zapchany, koszmar:wściekła/y:
Kasiu- a jak Twoje dzieciaczki? co lekarz powiedział?
my też byłyśmy z Lenką dzisiaj, wszystko jest ok, oskrzela, pluca czyściutkie, gardło ok.Wzięłam skierowanie na pasożyty i zobaczymy, moze stąd ten utrzymujący się kaszel.
Zdrówka dla wszystkich chorowitków!!
 
Renia zdrowka!
Kicrym wiem o czym mowisz; juro rada, w srode rada...cale szczescie juz mam papiery za soba :-)
wlasnie wrocilismy z kina;bylismy na Sherlock'y Holmesie :tak: fajny...
dzieci spia-babcia ululala :-)
Tosika ciesze sie,ze cali dojechaliscie
 
juz nie moge wysiedziec - wyleżeć:baffled:
jutro ostatni dzień, syn się stęsknił, ja za nim zresztą też
chodził i pukał do drzwi i wołał mama:-)
jedyne czym daje się przekupić to brym brym;-) - rajdowiec jeden

KASIU to jest jakieś małe spotkanie w wiśle??
w sumie nie mam daleko;-)

dobrej nocki
 
Witam!
u nas -28,,nawet chlebka nam dziś nie przywieźli,dobrze,że z wczoraj coś jest

Wszystkim zachorowanym, mniejszym i większym życzę zdróweczka!

i oczywiście,życzę udanego spotkania i przyznam się,że po cichu Wam zazdroszczę.

Fereie się zaczęły,a ja odruchowo wstaję o 6 to już chyba koniec świata się zbliża,dziecie nie może się doczekać aż ją do dziadków miastowych wyekspediuję .

Andula tak trzymaj odstresować się trzeba.
Mondzi oby m się powiodło
Madzia ja czasem Emilce psikam tantum verde,a sobie robie plukanie z szalwii i rumianku
o panna E zaczyna poranne dyskusje

Milego dnia!
 
Hej!
Survivor 100 lat !!! Wszystkiego co najlepsze i samych radosnych dni !

Ale zima!!! brrrr:szok::szok::szok: Jadąc autem w rękawiczkach i tak mi ręce zamarzły:baffled::szok: a drugie nam wcale nie odpaliło wczoraj:no:

Renia zdrówka kochana!
Kasia dzieki za info od Tosiki,ale wam zazdroszcze spotkanka:sorry2:
Fredka mi własnie tez lekarz wczoraj zalecił Tantum Verde,bo dzwoniłam i pytałam co najlepiej dać.
Ale kurde w aptece mi kasy zabrakło i pani dała mi tańsze "to samo" czyli Hasco Sept .Mi jednak nie pomaga:no:

No nic wspomagam sie gorącą kawka i jakoś bó l jest mniejszy,najgorzej jest wieczorem:wściekła/y:

Pabla dobrze,że na płuckach czyściutko:tak:a kaszel może od kataru? U nas przynajmniej tak było i jest dalej.
Kicrym , Iza współczuje nawału pracy.
Andula super,że imprezka udana:tak:No i pisz nam tutaj co za przystojniaka wyrwałaś,czekamy na relację:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej!
Madzia, nam też wczoraj auto nie odpaliło, ale okazało się, że akumulator nie dawał już rady:baffled: Wczoraj, przy odmrażaniu szyb o mało nie odmroziłam palców. Tak mi zmarzły, że jadąc potem prawie wyłam z bólu:dry:
Renia, nie. Spotkanie jest w Krakowie:tak:Wracaj do zdrowia, bo syn zapomni jak wyglądasz;-)
Fredka, ale temperatura:szok: U nas "tylko" -20:baffled:
 
Do góry