reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Andula...dopiero teraz doczytałam o Miśku...:szok::szok::szok::szok: oj to mieliście nockę
zdrówka dużo..ale się pewnie chłopak męczy bo zapalenie ucha to bolesne raczej:baffled:
 
reklama
Andula - dużo zdrówka dla Misia!! i dla Ciebie dużo, dużo siły!!
Moja śpi od 30 min....pierwsza drzemka dziś i pewnie ostatnia, no ale jak się wstaje o 10:00 to nie dziwne....bez obiadku, pokręciła się chwilkę na łóżku i padła:-)
Jak wstanie to jemy zupkę i do Biedronki, muszę jakieś zakupy zrobić....
Tosika - jak po kontroli???

ANTONIO - ZDRÓWECZKA MOC Z OKAZJI KOLEJNEGO MCA!!
 
Andula- mam nadzieje, ze z Misiem juz lepiej, ucaluj go ode mnie.
Pabla - fajnie masz, ze sie spotkasz z Tosika w realu;-)

Wlasnie wrocilam z centrum handlowego, bylam tam 2,5 godz a weszlam tylko do 4 sklepow. Kupilam sobie sandalki w Clarksie i tyle. Przeceny sa, ciuchy tez fajne ale rozmiary duzzze.
 
beaaa...oj fajnie tak pobuszować.. U nas tez przeceny się zaczęły...ale ja się nie wybieram...tylko dostanę oczopląsu a i tak nic nie kupię...co to za frajda kupować ciuchy w rozmiarach 44 i 46:baffled: więc czekam na może jakąś zimową przecenę:-D:-D:-D
 
jestem po przerwie i ja:-)
ło matko ale czytania
Madziu - najlepszego na nowej drodze życia
wszystkim dzieciaczko świętującym swoje miesięcznice - naj, naj, naj
nie nadrobię zaległości ale postaram się być juz na bieżąco
u nas wszystko dobrze, Tymi szaleje i za raczkę już sie prowadzamy - nauka chodzenia na całego
Tosika dziś odpiszę odnośnie wyjazdu - do samolotu i odprawy nawet nie czepiali się na soczki i zupki dziecka więc śmiało wnosić można
mamabin - oby wszystko było dobrze, duża buzia
 
My już po doktorku ,młoda ma wszędzie czysto więc albo zęby albo się cuś jeszcze ukluje,zbijam temp. ale strasznie bleszczy.Byłam w aptece,w spożywczaku i to całe atrakcje.Cały czas liczę ,że nadejdą jeszcze lepsze czasy.

Andula zdrówka dla Misia,pewnie strasznie się męczy.

Beea ty to masz fajnie i dobrą pogodę i dobre przeceny.

Izabelka no i masz luuuzik,super.

Post, nie zazdroszczę tego remontu,oby szybko poszło

Dorka zdróweczka dla Misi

no i po mnie bo piszczy
 
Wszystkiego najlepszego Antosiu!zdrówka i usmiechu łobuzie!
No i ja dotarłam wreszcie do domu:-p:-)
Andula współczuje nocki, moja pediatra mówi że przy każdej infekcji moga byc rzadkie kupy i poleca dicoflor 2 razy dziennie jedną saszetkę:tak:u nas się sprawdza:tak:zdrówka dla Michasia!
Beaa no to super zakupy porobiłaś:tak:
Fredka no to szybkiego ząbkowania:tak:
Pabla ale dzisiaj pospałyście:tak::-)
Izabelka czy najspokojniejsza to sie od wrzesnia okaże:-p;-):-D
Tosika no to udanych negocjacji i pysznej kawki z Pabla:tak:
Post no to czekaja cie zakupy:tak:

I my dzisiaj poszaleliśmy po sklepach ale "grusze" dostałam to mogliśmy trochę wydać:-pswoją drogą w H&M jest mega wyprzedaż mnóstwo ciuchów po 10 zł:tak:kupiłam 2 koszulki, rybaczki i spódnice,dla małego spodnie, body, 2 pary rampersów i spodnie z dresu,a M koszule:tak:no i byłam u kosmetyczki dzisiaj, zrobiłam sobie tipsy i umówiłam sie na żel na stopach, ach wreszcie mam spokój z rękami a za niedługo i ze stopami:tak::-)
 
My bylismy u lekarza mala ma ma jakies zmiany na oskrzelach. Dostala antybiotyk. Ale ogolnie to po niej nie widac zeby byla chora:-)
Beaa, Kircym fajnie ze zakupy udane.tez bym sobie cos kupila ale musze grzeznie czekac na wyplate
 
Dzieki dziewczynki :tak:Misiek jakby lepiej po czopku biega i sie cieszy ale goraczka po 6h od podania czopa 39 stopni:baffled:Jesc nie chce ale najwazniejsze ze pije:tak:Ja zmeczona jak diabli a M jutro na caly dzien na ryby poprostu "najlepszy" jest:dry::dry::cool2:

Misia zdrowka Bombelku:tak:
Fredka aby zebiszcze nie meczyly za dlugo:tak:
Kicrym ,Beaa czekamy na fotki:tak:
Prezesso 100 lat smieszku nasz!!
 
reklama
Andula, to się umęczycie... dużo zdrówka dla Miśka!:tak::tak:

Kicrym, ale wypasione zakupy:-)

Myśmy wróciły po całodniowej ekspedycji, ale warto było, bo wyszło, że Florka oczka ma zdrowe:tak: Pani doktor bardzo dokladnie ją zbadała, w sumie z przerwą na zakrapianie oczu 1,5 h siedziałyśmy, no i wychodzi, że to uciekanie oczka jest prawdopodobnie od astygmatyzmu, który po mnie odziedziczyła, natomiast dysproporcja jest od asymetrii. Natomiast oboje oczu jest idealnie zdrowych pod względem budowy, wiec możemy przestać się martwić. No i przy okazji z panią doktor pogadałam o użerkach z lekarzami, rehabilitacjach etc. i ona stwierdziła, że na moim miejscu dałaby już sobie spokój:-p Mówiła, że i ona mogłaby mi dać plik skierowań "na wszelki wypadek" jakby czasem coś przeoczyła, czy dla potwiwerdzenia swojej diagnozy, ale uważa za zbyteczne męczenie dziecka skoro na 99,99% wszystko jest ok. Zatem jeszcze w przyszłym tygodniu pochodze na te wstrętne zajęcia po czym uciekamy stamtąd i tyle:-)

Zmykam kończyć robotę no i wstrętnie niegrzecznego dzidziusia trzeba spławić w wannie przed snem:-D:-D
 
Do góry