reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
To ja znowu przelecę z klekotem miotły:-D Fakt, od rana zaiwaniam dwutorowo: translatorsko i sklepowo:-( Ale jest światełko w tunelu...do 5-go wyrobię się, przynajmniej z najważniejszymi rzeczami;-)

Ika, gratulacje! Florka też na razie tylko między matką a kanapą/ścianą/krzesłem kursuje, aczkolwiek w chwilach wielkiego wzburzenia, jak np. misiowi dzieje się krzywda jest gotowa przejść parę kroków sama:-p

Pabla, trzymam kciuki, żeby wyniki Lenkowe były ok...no i żebyś miała w ciągu dnia szansę na odespanie:tak: Ja zaniedbałam poranne wstawanie, więc młoda wstała o 9 i pewnie znowu cały dzień spać nie będzie:confused:

Kasia, poćwicz trochę drutowanie, a będziesz mogła jednocześnie czytać, robić szalik i zerkać na kompa...mnie się tak czasem zdarza:-D

Dobra, czas wracać do kieratu - odezwę się w przerwie, a tymczasem miłego dnia;-)
 
Brawo dla Iki i Cinka. Post w koncu sie bedziesz wysypiac:tak:

I denerwować nas pobudkami w południe;-):tak::-D
Post, super, że wszystko idzie w dobrym kierunku

Kasia, poćwicz trochę drutowanie, a będziesz mogła jednocześnie czytać, robić szalik i zerkać na kompa...mnie się tak czasem zdarza:-D

Ło matko z córką:szok::-D Nie sądzę - prędzej wbiłabym sobie druta ... gdzieś:-D
No i ciche gratulacje za terminowość:tak:
 
Post no nieźle cinek śpi:szok:,ale w końcu ci się też należy:tak:
Kamu to trzymam kciuki za auto!
Pabla u nas ten sam scenariusz się codziennie powtarza:dry:,a czasem nawet gorzej,tak jak dzisiaj.

młody w nocy coś spać nie mógł i co dwie godziny do niego latałam aż wylądował u nas,później o 5 K do roboty wstawał,Maciek się nie obudził,ale ja owszem:wściekła/y:,później teściowa się do pracy zbierała i o 6.40 mieliśmy pobudkę.Miałam się teraz kimnąć jak on śpi,ale wolałam zajrzeć co u was:sorry:
no i muszę się pochwalić,że maciuś taraz ładnie w łóżeczku zasnał:tak:.Trochę się pwiercił,nakręciłam mu pozytywkę,przytulił misia i zasnął:-D Ale ulga:-)
 
Widzę, ze pustki tu dziś...nawet żaden wiatr nie hula:-D

No to ja się szybciutko wstrzelę w przerwie roboczej z krótką informacją: na zamkniętym za chwilę utworzę nowy wątek (potem do wykasowania;), w którym czeka na Was takie malutkie cóś - proszę się częstować;-) A Fredkę i Mondzi proszę o kontakt na PW, cóś jest także dla Was:tak:
 
Huuu huu [wieje wiatr]. Wpadłam, przeczytałam ale znów nic nie napisze bo przy tych korkach już powinniśmy do lekarza wyjeżdżać.
Od czasu gdy niedaleko nas jest hiper cośtam to nieraz ciężko na główną wyjechać o tej porze :cool:.
Wieczorem siąde pewnie choć pewna nie jestem bo podobno znajomi wpaść chcą. No nic znów będzie esej (specjalnie dla Kasi ;-)).
Miłego dzionka :)
 
hejka,
ja pospałam właśnie:-) 2 godzinki się udało i nawet nie wiem kiedy zleciało.
Młoda padła o 12:30, bylam w szoku, bo przecież od 05:30 hasała i wariowała pół dnia. I tak ledwo padła, bo położyłam ją do łóżeczka i wciąż tam szalała, dopiero jak ją na ręce wzięłam do popłynęła.
I jeszcze śpi.....
Surv - zajrzałam już na zamknięty, super, dzięki Kochana!!
Madziu - oby takiego zasypiania było coraz częściej!
Kamu - powodzenia, żeby jednak koszty wyszły mniejsze. My z samochodem nie mamy problemu bo odkąd go mamy to w naprawy nie włożyliśmy złotówki:-p M pracuje w skodzie no i dlatego mamy skodę;-):tak:
Post - pięknie Cinek pospał! oby tak dalej!
 
Pabla, nie ma to jak spokojna drzemka, no nie?;-) Fajnie, że się zregenerowałaś:tak:
Oglądasz House'a?;-)
Haszi, czekam na esej:tak:

Surv, bardzo dziękuję i nie omieszkam skorzystać :-)
 
hej
ja tez zalatana, bo maz jutro prowadzi rade z kumplem i tworza :blink:
dzieciaki marudne...
Kasiu ja ogladam :tak: maz wlasnie podobno zalatwil duzo odcinkow na plycie wiec pewnie od jutra bedziemy ogladac wieczorkami ;-)

zdrowka dla maluszkow ;-) przemeczonym odpoczynku :tak:
sobie też
jak ich poloze,to chyba sama siade z lampka wina
 
reklama
Kasia - nie oglądam, bo nie wiem skąd wziąć 6 serię:zawstydzona/y::-( mam jakieś namiary ale nie radzę sobie z tym. A Ty masz?? może mogłabyś pożyczyć??
Iza - albo Ty jeśli masz 6 serię i już obejrzycie???
Ja zaraz kąpię małą, kaszke już zjadła teraz chodzi po domu i myje zęby.....
 
Do góry