reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Pabla, no wygląda rzeczywiście na jelitówkę - wrzuć małą na dietę lekkostrawną + 'zatwardzacze' typu jagody.
U nas też chyba jednak brzuszek - wczoraj małej dałam trzy łyżeczki nadzienia do tortilli z fasolą i serem i dziś całą tę porcję znalazłam niestrawioną w pieluszce:baffled: Niby już wszystko co miała wydalić, to wydaliła, ale nadal nietęgo się czuje - w sumie w dzień 6 godzin spała:szok: W związku z tym nianię przeniosłam z jutra na wtorek, a jutro jak nie przejdzie to idziemy do lekarza...oby do soboty przeszło, bo inaczej z wyjazdu nici.

No i dzień w związku z chorobą u nas nijaki... nawet do sklepu nie siadłam, taki leń mnie dopadł:-( Mam nadzieje, że u Was humory i zdrówko lepsze:tak:
 
reklama
ja jestem zmaltretowana jakaś strasznie...
Surv - narazie daję jej tylko kleik bo wogóle apetyt od drzemki ma kiepski, więc tylko poić się staram.
młoda już mi o 18:30 na kolanach zasypiała, więc szybko ją wykąpałam,zjadła kilka łyżek kleiku i od 20 min już śpi.
pora bardzo wczesna jeszcze, ale czuję że i ja szybciutko do niej dołączę.
Surv - zdróweczka dla Florki - wymęczona też pewnie złym samopoczuciem i dlatego markotna. Oby szybko przeszło!
 
Pabla,Survivor,Julia zdrówka życzę dla maluszków.Jednak to najważniejsze,już lepiej jak rozrabiaja niż takie bidulki chorutkie:no::-(.
Pabla szok z tym lekarzem:crazy: I masz rację posiedź z mała póki wszystko jej przejdzie.

My dzisiaj na wyjeździe ,ale mały wcale nie zachwycony,marudził okropnie:baffled: W domu już mo troche przeszło-donmoator jeden,ale i tak jęczący jest ogólnie,jeść też nie chciał dziś za bardzo-chyba zęby.Własnie się kapie i zaraz go kładę,siebie z resztą też,bo nocki ostatnio słabe.Nie wiem czy przez to,ale raczej,ostatnio nie mam na nic siły ani cierpliwości:no:
aha wczoraj byliśmy na basenie -super było,maly pierwsy raz dał nura:tak:
 
Maluszki, zdrówka Kochane! Łączę się z wami w bólu. Tak mnie dziś w ubikacji przeciorało, że masakra - teraz dopiero wstałam z łóżka:baffled: Mam nadzieję, że ciepła kąpiel postawi mnie na nogi:tak:

Jutro odprowadzam pierwszy raz Mikusia do przedszkola - oj będzie się działo:sorry2:

Nic to, zmykam, bo siły pisac na klwaiaturze nie mam:-(
 
Zdrówka wszystkim potrzebującym!

U nas Tymi już ok, za to Julia od wczoraj ma gorączkę, dziś było 39,3 :-( Byliśmy na pogotowiu i nie ma żadnych objawów chorobowych. Pan zapisał "przeziębienie", a ja pewna jestem, że to nie to. Na tyle rzadko choruje, że pewnie od Tymka załapała gardziołko, ale jeszcze się paskudztwo nie rozwinęło. Nie łudzę się, że to od zębów, mimo iż jeden właśnie się przebija, bo nigdy przy zębach nie gorączkowała.
Czekam aż się to wszystko wyjaśni. Pewnie jutro prywatnie pojedziemy do pana doktora...

Spokojnej nocki!
 
Aha Post na pierdzioszki i wzdęcia dobre jest Gripe Water ok. 16 zł,ale nie wiem czy można stosować u takich tygodniowych maluszków,nie pamiętam ile Maciek miał jak mu dawaliśmy,ale napewno pomaga:tak:
 
hej hej
ja właśnie położyłam maluszka
od 16-tej sie z nim bujałam i nie wiem jaka noc będzie
raz lepiej a dzisiaj gorzej i chyba coś zjadłam... chociaż kurna już prawie nic nie jem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:...czeka mnie testowanie produktów..och normalnie zawsze coś..
a Cinek taki dzielny jest i takie mundre oczka na mnie patrzą zdziwione jak go nie boli...oj mój mały szympansik ...
i jest taki silny że główki prawie trzymać nie trzeba:szok::szok::szok: a z brzuszka sam się prawie na plecy odwraca:szok: wogóle na przewijaku to takie akrobacje że szok:szok: Ika nawet w wielku 6 miechów tak nie kokosiła się:szok:
Madzia dzięki...pewnie będziemy testować:-:)-(
no nic, idę się położyć, choć na troszkę

surv.zdrówka dla małej
Pabla..bidula z Lenki...oby szybko jej przeszło
 
hej!
Mondzi - zdrówka dla Julci!
oj, chorobowy sezon się zaczął:-(
Post - znów Łucka brzuszek męczył? jak noc?
u nas nocka fatalna - znaczy lenka super, całą noc spała ładnie, kaszlnęła może z 2 razy, dopiero około 05:00 pobudka na kleik i spanko do 07:00. Za to ja:no: wymiotowałam z pół nocy:no::no::-:)-(
dziś jestem nieprzytomna kompletnie....
zaraz idę z młodą do lekarza, potem na rtg klatki młodej.....a na 16:00 sama do lekarza z plecami, bo wciąż strasznie bolą....
miłego dnia dziewczynki
 
Widzę, ze jakieś fatum nad nami chorobowe zawisło:baffled: U nas mała pod wieczór już była w miarę ok, zobaczymy jak teraz, bo jeszcze śpi. Za to mnie się katar rozbujał na całego, zaczynam kaszleć...no i muszę się szybko kurować, bo jak małą zarażę a i sama się rozłożę na całego, to plany wyjazdowe szlag trafi:-:)-(

Pabla, no to chyba masz to samo co Lenka - ewidentnie jakieś strucie:-( Kup sobie lub popros lekarza o przepisanie, bo nie wiem, czy to nie na receptę, Nifuroksazyd. Ja wczoraj małej dawałam i może po tym jest lepiej?

Post, no widać od razu, że co chłopak, to nie delikatna dziewczynka:tak: Pewnie dla odmiany po ostrożnej Ice, mały w wieku pół roku będzie sam wstawać:-) Strasznie Wam współczuję brzuszkowych przebojów - pamiętam jeszcze jaka to męka i dla dziecka i dla rodziców...u nas żadne krople nie pomagały, ale pomagało z tego co pamiętam masowanie brzuszka. Może być też termofor z ciepłą wodą. No i może koperek, jeśli mały chce pić z butelki?

Kasia, zdrówka! Czyżbyś jadła to samo co Pabla??;-)

Mondzi, Julia - zdrówka dla dziewczynek!!

No i wszystkim w zasadzie trzeba zdrowia życzyć przy takiej pladze;-)
 
reklama
Witam się :)
Pabla...no to może jakiś rodzaj Rota macie???
Surv..to dobrze że lepiej:tak::tak::tak::tak:
Cinek zasnął gdzieś koło 1-szej definitywnie i potem 4 rano żarcie i potem 8...
Daję mu esputicon i on mu pomaga ale nie do końca, pije też herbatkę z kopru włoskiego albo na lepsze trawienie ale mam wrażenie że tak dużo mu to nie daje.tyle tylko że daje ciut cieplejsze i wtedy mu ulgę przynosi.
Wczoraj odpadł wkońcu kikut więc jeszcze ze 2 dni i będziemy okłady robić...termofor, dobry pomysł..dzięki


teraz młody kima


oki
spadam bo pranie czeka
paaaa (młody brudzi 2 razy więcej ciuszków niż ika:-D:-D:-D)
 
Do góry