reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Kasiu super,ze masz juz spodnie ;-) mam nadzieje,ze Tosike uda mi sie poznac osobiscie w niedziele :tak::tak::tak:
Tosika wlasnie bedziesz mam nadzieje, wejdz na zamkniety i napisz, bo Roni pytala o pare rzeczy
Renia wyrazy wspolczucia...........
 
Ostatnia edycja:
reklama
Reniu, wyrazy współczucia.:-(

Survi, udanego wypoczynku:tak:

Tosika, oby mała nie powtórzyła dziś tego numeru:tak:

Izabelka, niezłe zamieszanie z tym przedszkolem. My też byliśmy dziś zobaczyć co nowego w przedszkolu i mały wniebowzięty bo nowy małpi gaj na placu zabaw stoi:-D Już się nie może doczekać. Ale ja bardziej;-)

Madzia echh, z tymi dziadkami . Mój teściu jest zwariowany na punkcie małej i rzuca we mnie spojrzeniem bazyliszka za każdym razem kiedy ona tylko zapłacze:baffled:...
Zaciśnij zęby i wytrzymaj....już niedługo:tak:

Kicrym gratuluję nowej pracki:tak: mając tyle zapału napewno świetnie sobie ze wszystkim poradzisz:tak:

Z okazji wszelkich rocznic życzę Wam spełnienia marzeń dużych i małych!!!


My dzisiaj przenieśliśmy łóżeczko Natalki do pokoju Bartka. On chętny żeby siostra u niego spała:szok::-) więc postanowiłam wykorzystać okazję:-p
Ciekawe jak pośpi.
Padła w dwie minuty:szok:

Ja też spływam. Muszę mojemu szanownemu sędziemu przygotować garnitur na jutro i te nieszczęsne koszule poprasować:baffled:
Odwalę to i lecę popływać w wannie;-) Miłej nocki laseczki:-)
 
witajcie ,dawno mnie nie bylo,czasem staram sie podczytac,ale nie miejcie mi za złe....praca,radzik nie mam czesto czasu pomalowac paznokci a co dopiero nadrabiac zaleglosci na bb....ale pamietam o was i maluchach...
dzis obejrzalam fajny filmik na you tubie, wklejam dla Was z pozdrowieniami:-)

[video=youtube;bT0IOl-ZAjo]http://www.youtube.com/watch?v=bT0IOl-ZAjo&feature=related[/video]
 
Witam z rana pierwsza!
u nas pobudka około 07:00, ale nocka kiepska, bo młoda przez ten katar ma taki krztuszący kaszel i biedna się męczyła a ja razem z nią.
Kasia - super że spodenki są!
Mamabin - u mnie na szczeście M prasuje wszystkie swoje rzeczy bo twierdzi że ja nie umiem, a do jego sędziowskich akcesoriów to dotknąć się nie mogę;-):tak:
dobra, zmykam....dziś około 14:00 jedziemy do mamy, bo wszyscy idą na wesele szwagra brata i obiecałam że zostanę na noc z 6 mcznym siostrzeńcem. M z Leną będą spali u teściów.
 
i ja się witam

Coś spać nie mogę..mój pracocholik poszedł do pracy a młoda właśnie oznajmia że już nie śpi

Pabla
..no nie...facet który prasuje:-):-):-):-) raj normalnie..mój rozkłada ręce jak widzi żelazko:-D ale ja wogóle mało prasuję rzeczy...tylko jak mnie przypili:tak::tak:
U Lenki to chyba jednak na zęby wygląda..jak wszystko inne gra.. Julka magdzika też miała katar zębowy:tak::tak::tak:
Oki to idę dziecię wyciągnąć i mleczko zrobić:tak::tak::tak:
 
dzien dobry ;-) pospalam do 7, wiec nie jest zle :tak: mąż tylko popsul mi moj rytual- wstal i siadl mi do kompa; to sie polozylam i poczekalam az pojdzie zapalic :happy2: zrobilam kawke i siedze hehe
Pabla zdrowka dla malej, ja nienawidze katarow u dzieci :dry: wtedy nocki sa wyjete
nic zycze udanego dnia :-D
 
Witam!
Nooo, dziś dostaliśmy gratisa weekendowego - pobudka o 7.45. Wystałam się jak świnia - jak to mówi Magdzik:tak:;-):-D

Dziewczyny stałam sie fanką tormentiolu - szybciutko zauważyłam poprawę i juz jest prawie wszystko gites:tak:
Starszak ogląda bajkę, młodsze bawi sie kostką rubika - chwila spokoju;-)

Izabelka, wszystkiego najpiękniejszego z okazji Urodzin!!!

Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Pabla zdrówka dla Lenki, oby jej katarek szybko przeszedł. Ale ci zazdroszczę, że M prasuje, mój to nawet chyba nie wie do czego służy żelazko, czym mnie strasznie wkurza.
Mama BiN to fajnie że Bartuś chce aby siostra spała u niego w pokoju.
Kasia De ja też lubię Tormentiol, zawsze gdy mam jakieś problemy z cerą to sama go używam.
A ja wczoraj niestety nie wyszłam na piwko z kumpelą, pójdziemy w poniedziałek albo we wtorek. Musieliśmy z D iść do lekarza, nie będę pisać co mu było,ale na szczęście wszystko jest ok.
Dziś pogoda beznadziejna, trzeba by coś było zaplanować na popołudnie, teraz jestem w pracy, na szczęście tylko do 14
 
reklama
Kasia...A nie mówiłam:-D:-D:-D Tormentiol do zadań specjalnych...Reszta to bardziej kosmetyki:tak::tak::tak::tak: tak przynajmiej w szpitalu mówili :tak::tak::tak::tak::tak:
Faktycznie wyspałaś się że ho ho
:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Izabelka...ooo wszystkiego najlepszego:-):-):-):-):-)
Załapiemy się na jakieś ciacho>??????:-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Do góry