reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
Czy jest tu mama z UK, która doradziłaby mi jakie kosmetyki dla dziecka kupić? Dostałam w prezencie od koleżanek taki kosz jak odchodziłam z pracy, a teraz czytałam artykuły, że firma Johnson & Johnson jest rakotwórcza i ogólnie że uczula... A polskich produktów tu nie dostanę... :(
 
Zielonego pojęcia nie mam ;) jeszcze się za tego typu zakupy nie zabieraliśmy ;)

Zelujace to takie ktore nie maja waty w srodku tylko cos innego i dzieki temu nie kulkuje się wata jak namoknie tylko zel tak jakby powstaje, tak samo jest z pampersami :)

dziewczyny przepraszam, ze zmieniam temat ale podpowiedzcie mi prosze czy bedziecie uzywaly jakiegos krem z filtrem do twarzy malucha? ja pomyslalam,ze kupie ale Pani w aptece (wUK) powiedziala, ze jedyne jakie sa to te zwykle filter 50 ktore kupuje sie z Nivea lub Garnier dla kazdego dziecka, to prawda?

Nie, nie bede uzywala, uważam to za zbędny kosmetyk dla niemowlecia.

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Julka ja takie kocyki lubię najbardziej i kupiłam już 2 niebieskie, biały i szary ( nie mogłam sie powstrzymac dlatego tyle :) ). Tylko trzeba patrzeć zeby były bawełniane a nie z akrylu.
 
Czy jest tu mama z UK, która doradziłaby mi jakie kosmetyki dla dziecka kupić? Dostałam w prezencie od koleżanek taki kosz jak odchodziłam z pracy, a teraz czytałam artykuły, że firma Johnson & Johnson jest rakotwórcza i ogólnie że uczula... A polskich produktów tu nie dostanę... :(

Megami wszystko na tym świecie jest rakotwórcze jakbysmy mialy tak patrzec...
Ja uzywalam tylko j&j bo u mnie sa glownie dwie marki kosmetykow dla dzieci.. proderm i j&j, ten pierwszy uczulal wiec zostal mi tylko j&j ktory byl super dla mojego synka :)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Julka, tak rożnie :) Szary kupiłam w ikei, jeden niebieski next na Allegro , drugi niebieski z białymi dodatkami Mayoral tez na Allegro. Biały mam po najmłodszej córce. Fajne ma firma colorstories ( któraś z dziewczyn kupowała ) i Martello ( mają jakieś na wyprzedaży).
 
reklama
Ja tez używałam Musteli i teraz tez kupie płyn do kąpieli i szampon . Są to dosyć drogie kosmetyki ale uważam ze rewelacyjne i bardzo wydajne, na długo starczają.
 
Do góry