reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Kamejka, spacerówkę rozkładaną na płasko i składaną na płasko gondole ma Hartan Racer i Hartan VIP. Wiem bo mam Racera oprócz emmaljungi , pisałam wam kiedyś ze u mnie taka sytuacja ze muszę miec 2 wózki . I jeden i drugi ma 4 koła . Ja kupiłam na wyprzedaży zeszłorocznych modeli i gondola wyszła mnie jakby gratis.
 
reklama
Laktator polecam medela swing, nas wybawił i udało się kp :) a tak poza tym chwalę się, że ubranka poprałam! To wszystko co mam :) ciekawe czy mi wystarczy [emoji4]
1463679846-frglqq.jpeg



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Laktator polecam medela swing, nas wybawił i udało się kp :) a tak poza tym chwalę się, że ubranka poprałam! To wszystko co mam :) ciekawe czy mi wystarczy [emoji4]
1463679846-frglqq.jpeg



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Serio wszystko? A jak pierwsze dziecko brudziło?
 
Dziewczyny pytalam już na wątku głównym ale może tutaj prędzej mi ktoś doradzi
czy któraś kupowała wypełnienie pościeli dla Malucha? W sensie kolderke i podusie...Chodzi mi o to jakie macie wypełnienia bo ja zamówilam cały komplet poszewki, ochraniacz i właśnie wypełnienie i przyszło mi dzisiaj ale wydaje mi się jakaś taka sztuczna,dziwna ta kołdra i poduszka. Niby piszą że to wypelnienie alergiczne z włókien silikonowych bawełna itd ale nie widziałam na żywo takich kolderek i zastanawiam się czy nie kupiłam szajsu! Dodam jeszcze że przy wyborze zwracalam uwagę czy produkty mają certyfikat Oko-Tex Standard 100 / Tüv bo to ważne ale teraz dopiero doczytalam że owszem tkanina i nici mają ten certyfikat ale o wypełnieniu nic nie pisze....i teraz mam problem czy zostawić czy odesłać im to a kupić gdzieś w sklepie jakieś dobre wypełnienie... Pomozcie☺


Moja pościel jest wypełniona włókniną silikonową, to chyba to samo i jest miękka i przyjemna.Szyła mi Violanto z fb i raczej syfu by nie użyła;)
 
Kupowalam przez internet :) tez mam joggera :)
Jakiego planujesz kupic?



Przy Maksiu tesciowa pamietam kupiła komplet kolderka, podusia i ochraniacz... kolderka byla okrutnie sztywna i nie podobało mi sie to.. cale szczęście dostalam druga kolderke od znajomej swietnej jakosci, cieplutka ale jakie wypełnienie ma w srodku to nie pomoge ale jest zwykla biala, possewke wystarczy zalozyc, a tamta od tesciowej nozna bylo bez poszewki uzywac.

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom

Dzięki za podpowiedź☺

Moja pościel jest wypełniona włókniną silikonową, to chyba to samo i jest miękka i przyjemna.Szyła mi Violanto z fb i raczej syfu by nie użyła;)

Nieufna dzięki wielkie, niby to samo ale nie dawało mi to spokoju i wybralam się do sklepów z pościelą i tam zobaczyłam jak powinna wyglądać kolderka...ta która przyszła do mnie niestety odbiega od tych sklepowych! Czyli wcisneli mi szajs, nie ma żadnej metki ani nic więc jaka mam pewność co to w ogóle jest? A te sklepowe wszystko mają. Jutro odsylam to badziewie. A takie pytanie czy któraś oddawała jakiś towar przez Allegro? Bo ja nigdy i nie wiem jak się za to zabrać☺
 
Wózek mogę odchaczyć z listy zakupów :)
Byliśmy na jeździe próbnej. Fajna Emaljunga Edge Duo w dobrym stanie i bardzo fajnej cenie :p Miałam farta, bo używane wózki idą tu jak świeże bułeczki. Mam gondole i część spacerową, przykrycie przeciwdeszczowe, torbę.
Mogłabym się przyczepić, że mógłby być bardziej zwrotny, ale nie miałam problemu z prowadzeniem.

Muszę tylko go odpucować i będzie elegancki :)
Także dzień zaliczam do udanych!
 

Załączniki

  • wozek.jpg
    wozek.jpg
    145 KB · Wyświetleń: 115
Dzięki za podpowiedź☺



Nieufna dzięki wielkie, niby to samo ale nie dawało mi to spokoju i wybralam się do sklepów z pościelą i tam zobaczyłam jak powinna wyglądać kolderka...ta która przyszła do mnie niestety odbiega od tych sklepowych! Czyli wcisneli mi szajs, nie ma żadnej metki ani nic więc jaka mam pewność co to w ogóle jest? A te sklepowe wszystko mają. Jutro odsylam to badziewie. A takie pytanie czy któraś oddawała jakiś towar przez Allegro? Bo ja nigdy i nie wiem jak się za to zabrać☺

Ja kiedyś buty oddawałam. Zobacz na stronie sprzedajacego jak zwrócić towar albo po prostu do niego napisz, jeśli nie ma takiej informacji.

My jutro jedziemy po wózeczek i łóżeczko :D
 
Kupowalam na www.leo.sklep.pl
A kupilam baby jogger city mini i do tego gondole. Mi zalezalo glownie na malych rozmiarach po zlozeniu i lekkosci bo mam maly bagażnik i przy dwojce dzieci musze sprawnie, szybko chowac wozek do bagażnika jakbym sama z dziecmi gdzies jechala. Jak chcesz typowy wozek do biegania to ja osoboscie polecam baby jogger city gt albo elitte :)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez kupilam baby jogger city mini tylko GT, wlasnie ze wzgledu na wage i proste skladanie plus dobre ogumienie. To ponoc nie jest wozek do biegania, jakis inny od nich jest wozkiem biegowym.
A masz gondole deluxe? Taką wlasnie dokupilam, ale ten materacyk z zestawu wydaje mi sie kiepski i zastanawiam sie czy nie kupic materaca z innej firmy. W koncu dziecko bedzie dosc duzo czasu spedzac w wozku.
 
reklama
Truskawka tak mam gondole delux i moim zdaniem materacyk jest swietny, idealny na lato bo w czesci glowy ma dziurki co powoduje lepsza wentylacje, od spodu tez masz kawalek zeby odczepic material to tez super patent zeby dzieciatko sie nie zapocilo. Dla mnie ta gondola jest i świetnie wykonana i świetne materiały ma.

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry