reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
riko nano 3 w 1 tylko fotelik kupilismy maxi cosi cabriofix bo ten z pakietu ma tylko jeden podstawowy test a jednak fotelik to wazna sprawa
 
sluchajcie a co myslicie o tym termometrze z lidla co dzis byl??????????????????????
 

Załączniki

  • 273272_04_f.jpg
    273272_04_f.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 68
A jeśli chodzi o materac to ja kupiłam kokos - pianka - gryka. na szkołę rodzenia chodzi również dziewczyna która jest rehabilitantką i też kupiła dla swojego dziecka materac kokos -pianka-gryka.

U nas w szpitalu koszulę do rodzenia się dostaję, a po porodzie trzeba mieć koszule, nie powinno nosić się spodni ponieważ miejsce intymne musi się goić i nie powinno być zakryte. Położna na szkole rodzenia każdej z nas dała listę co trzeba ze sobą zabrać.
 
reklama
Ladny wozek Olcia choc nie moj styl gondola bardzo mi sie podoba :)



Materac mam kokos pianka, ma już sporo lat a jest jak nowy :) jedyny minus ze nie mozna zdjac pokrowca do prania.
Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry