reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Ja zamowilam ten kolor bo tylko ten widziałam na żywo i bardzo mi sie podobał :)
1461331528-0nsum1.jpeg

Kurczę mam nadzieje ze dostarcza na czas bo zamawiałam na początku kwietnia bo któraś napisała ze sie czeka 5 miesięcy :/ mam nadzieje ze zdążę odebrać przed narodzinami :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app


Ty będziesz miała chłopca?


Podoba mi się ten wozeczek ☺ jaki to dokładnie model? Nie widziałam go na żywo a zastanawia mnie czy jest miękki tzn czy dobrze się prowadzi nie jest twardy. A i czy jest nie za niski jeśli chodzi o mnie to szukam czegoś odpowiedniego dla mnie a jestem wysoka.
Ja zdecydowałam się na Adamex ale spacerowka mi się średnio podoba...w większości wózkach są takie duze, masywne itd


To jest baby design dotty. Jest świetny, ma super amortyzację i jest dla wysokich :)
Tutaj więcej Link do: Baby Design Dotty

Słuchajcie a który dla dziewczynki ładniejszy tamten szary czy np ten
35301-l-1.jpg
 
reklama
Fazerkamm - waga wózka z gondola to trochę mniej niż 15kg, musiałabym poczytać w necie ile dokładnie bo nie pamietam ale na pewno mniej. :-)

Nieufna - tak u mnie chłopiec, na początku chciałam szaro czarny wozek ale wszystkie takie widuje u mnie w mieście a ten jest taki uniwersalny tak mi sie wydaje. Na żywo ma super ten kolor :-) myślisz ze dla chłopca taki nie pasuje?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
fazerkamm - super wozek, tez bym taki chciała . Super że się zdecydowalaś.
Ja niestety mam po córce maxi cosi mura 3 i omija mnie kupno wózka. Poprzednio też mnie to ominęło bo leżałam w szpitalu.
Plan jest taki żeby używać jako głębokiego a później kupimy lekką , nową spacerowkę. Jednak mura jest ciężka i wkurzające jest zdejmowanie siedziska do złożenia wózka, i upychanie w bagażniku dwóch części.
 
fazerkamm - super wozek, tez bym taki chciała . Super że się zdecydowalaś.
Ja niestety mam po córce maxi cosi mura 3 i omija mnie kupno wózka. Poprzednio też mnie to ominęło bo leżałam w szpitalu.
Plan jest taki żeby używać jako głębokiego a później kupimy lekką , nową spacerowkę. Jednak mura jest ciężka i wkurzające jest zdejmowanie siedziska do złożenia wózka, i upychanie w bagażniku dwóch części.
Ja tak naprawde tez mam/mialam wozek tako captiva mohican po starszaku ale wlasnie tez mnie okrutnie wkurzal ze nie mozna bylo go złożyć razem, poza tym 14-15kg wozek cholernie nieporecznie wkladalo się do bagaznika dlatego zdecydowalam sie na typowa spacerowke leciutka, skladajaca sie świetnie jedna reka (co jest dla mnie wazne przy dwojce dzieci) z opcja wpiecia gondoli. Jak będziesz kupowala spacerowke to dam Ci znac czy warta kupna ta jest :)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Paula, ten dresik biało-szary i niebiesko szary to na 74, kupiłam specjalnie większe ( była przecena) bo małych mam już sporo, a reszta ubrań na 62 i 68. Tylko body na 56 ale są spore.
Lila, jak byłam ostatnio w niemczech chciałam zrobić zdjecia tego białego wózka co ty chcesz i wstawić ale już go nie było. Biały wygląda ślicznie.

Skąd te piekne rzeczy ? [emoji7]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry