reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Ja mam butelkę z avent antykolkowa a materac grypa pianka kokos..
fura nam przyszła :) złożyłam sama w 5 minut także łatwo się go rozkłada
 

Załączniki

  • 20160505_135838.jpg
    20160505_135838.jpg
    315,8 KB · Wyświetleń: 143
reklama
mam do was dziewczyny pytanie...... odnosnie koszuli lub pizamy nocnej do szpitala. po pierwsze w czym rodzicie?kupujecie specjalna koszule do porodu? i co wybieracie na czas po porodzie? koszule rozpinana do karmienia piersia czy komplet bluzka i spodnie od pizamy tez rozpinane do karmienia?

Ja kupiłam 2 koszule nocne rozpinane do karmienia na czas po porodzie,myśle że w piżamce 2 częściowej może być niewygodnie,lepsze koszule. a na czas porodu podobno najlepiej wsiąść coś starszego albo zwykły t-shirt tylko dłuższy najlepiej coś takiego czego nie będzie szkoda wyrzucić bo może się poplamić
 
mam do was dziewczyny pytanie...... odnosnie koszuli lub pizamy nocnej do szpitala. po pierwsze w czym rodzicie?kupujecie specjalna koszule do porodu? i co wybieracie na czas po porodzie? koszule rozpinana do karmienia piersia czy komplet bluzka i spodnie od pizamy tez rozpinane do karmienia?

Ja wzięłam od mamy dwie stare koszule, które mogę po porodzie wyrzucić plus dwie nowe do karmienia.
 
Ja kupiłam 2 koszule nocne rozpinane do karmienia na czas po porodzie,myśle że w piżamce 2 częściowej może być niewygodnie,lepsze koszule. a na czas porodu podobno najlepiej wsiąść coś starszego albo zwykły t-shirt tylko dłuższy najlepiej coś takiego czego nie będzie szkoda wyrzucić bo może się poplamić


super , dziekuje.
zastanawiam sie tylko.... tez mi polozna powiedziala ze starszy t-shirt bedzie ok ale jak wtedy poloza mi dziecko na piersi czy brzuchu zeby mialo szybki kontakt ze skora po porodzie?
 
Doris - dziękuję :) śliczny ten Twój :) Chyba podobny do Adamexa, nie? A z jakiej to firmy?

Tak, to jest Adamex Pajero

mam do was dziewczyny pytanie...... odnosnie koszuli lub pizamy nocnej do szpitala. po pierwsze w czym rodzicie?kupujecie specjalna koszule do porodu? i co wybieracie na czas po porodzie? koszule rozpinana do karmienia piersia czy komplet bluzka i spodnie od pizamy tez rozpinane do karmienia?

Ja do porodu dostanę taką operacyjną zieloną pewnie jak ostatnio, bo będę miała CC. Na później biorę dwie rozpinane do karmienia, bawełniane z krótkim rękawem.

fura nam przyszła :) złożyłam sama w 5 minut także łatwo się go rozkłada
Piękny wózek, mój jeszcze w kartonie jesy, bo nie chcę żeby się zakurzył a do kartonu potem tak samo się nie uda zapakować choć bardzo mnie korci żeby go zobaczyć na żywo/

A mi dziś przyszedł drugi leżaczek bujaczek/hustawka, jeden mam hybrydowy taki
leżaczek hybrydowy.jpg

a drugi taki

leżaczek chad valley.jpg


ten drugi się fajniej buja i miałam ten pierwszy sprzedać ale mój M mówi, że jeden będzie w domu a drugi na działce
 

Załączniki

  • leżaczek hybrydowy.jpg
    leżaczek hybrydowy.jpg
    68,6 KB · Wyświetleń: 531
  • leżaczek chad valley.jpg
    leżaczek chad valley.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 532
Ostatnia edycja:
Doris ja sprawdzałam czy wszystko jest i czy pasuje bo w razie w dzwoniła bym jeszcze dziś.. i dobrze że to zrobiłam bo się okazało ze fotelika nie ma bo kurier zapomniał zostawić drugiej paczki.. przed chwila przywiózł brakującą u jest cały komplet :)
 
Kupiłam sobie w lidlu legginsy ciążowe i koszulkę ciążową. Koszulka super, wzięłam szarą i idę zaraz dokupię jeszcze czarną ( o ile jeszcze będzie ). Legginsy kupiłam S i niby dobre ale takie mocno obcisłe, nie wiem czy M nie byłyby lepsze.
 
My wózek odpakowaliśmy. Posprawdzaliśmy wszystko czy jest itd, potem spacerówka wyglądowała na szafie, bo prędko się nie przyda, a w kartoniku tylko stelaż i gondolka do odpakowania za 2-3 miesiące ;)
 
reklama
Kupiłam sobie w lidlu legginsy ciążowe i koszulkę ciążową. Koszulka super, wzięłam szarą i idę zaraz dokupię jeszcze czarną ( o ile jeszcze będzie ). Legginsy kupiłam S i niby dobre ale takie mocno obcisłe, nie wiem czy M nie byłyby lepsze.
Ja kupiłam M i też są obcisłe i bardzo długie, ale da się nosić.
 
Do góry