reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

daria mi się quinny xtra trzykołowego prowadziło bardzo dobrze siedziała tam Zuzia ma ponad 3 latka więc ciężar jest, jeśli chodzi o podnóżek można go dodatkowo wypchnąć. A na allegro są te 4 kołowe sprowadzane ze stanów ale nie wiem jak wygląda gwarancja

edycja
http://www.agito.pl/wozek-dzieciecy-quinny-zapp-xtra-pink-precious-2013-2503-656973.html tu na 3 zdjęciu widać wypchnięty podnóżek

Ja się cały czas zastanawiam nad tym quinny jako mniejszy wózek, a dużą spacerówkę zostawić boldera, czy sprzedać boldera i zmolestować męża i kupić tego baby jogger versa, ale kurcze 1600 to troszkę kasy jednak jest....

no sama nie wiem co robić bo w sumie chcieliśmy mniejszy wózek
 
Ostatnia edycja:
reklama
aniu nune idzie dostać na ich stronie taniej http://www.nuna.com.pl/produkt/opis/2/promocja__nowosc_2012_pepp_kol_bisque
a mnie właśnie ten kolor się podoba
cholera 2 razy mi już wcieło co napisałam
fasolinka pisała, że jej koleżanka ma ten wózek i jej roczny synek się do niego ledwo mieści
co do Jane to widocznie wózek nie był mi dany hehe już problemy były z zamówieniem fotelika więc powinnam wtedy przejrzeć na oczy

nadii ja ci powiem że jak dla mnie to sporo ta spacerówka bj kosztuje, jest fajna trzeba przyznać no ale kaska niezła
ja myślałam wcześniej że za ceną idzie jakość no ale w przypadku mojego wózka to się pomyliłam
 
Ostatnia edycja:
Ja quinny już żadnego nie chce, dla mnie to szmelc za sporą kasę (dałam 2400 za cały zestaw, a sprzedaam za połowe po pół roku użytkowania). Także tej firmie mówi nie.
Jane ma rózne opinie, wlaśnie ze problem z serwisem. Fajne mają uzyte materiały wózki ale idealne nie są, rider, trider są drozsze niż powinny. W carrerze i challengerze, moze być problem z opadającym hamulcem (serwisiwałam to) Nanuq nie wiem, nie zasiegałam opini. Daria, ale co ogólnie z ridera nie jesteś zadowolona czy z całej tej otoczki??

Bj - to inna liga, negatywne opinie raczej o nich sie nie zdarzają.
 
EVE masz rację materiały są świetne w Jane
a co mnie rozczarowało to właśnie ta cała otoczka typu że serwis mówi mi że jeśli chcę uniknąć reklamacji to mam sobie sama kółko dokręcić że nie wiedzą ile to potrwa jak będę go reklamować, że sklep w którym kupiłam ma to wszystko w dooopie i nie chce dać mi sprawnego stelaża, że okazuje się że JA mam udowadniać sklepowi że dali mi inny stelaż niż mój no cholera pytam się jak ??? no bo przecież takich rzeczy nie da się udowodnić mimo zdjęć bo zdjęcia mogę sobie zrobić nowego wózka i tak w kółko a dałam prawie 3 tys. za tą atrakcję
 
quinny to szmelc - zgadzam się. Szmelc za dużą kasę. Wygląda fajnie i na tym się kończy.
Żałuję, ze nie odłożyłam kasy i nie kupiłam bugaboo. Strasznie żałuję. Koleżanka jeździ buzzem na co dzień, a ostatnio właśnie parasolką quinny i zaczęła na nią narzekać. Mało stabilny, zresztą jak normalny quinny.
Dla mnie ta firma to porażka. Ale muszę się z tym wózkiem jeszcze przynajmniej dopóki mała nie usiądzie, przemęczyć. Potem bez zastanowienia oddam choćby na części, bo nie będę komuś sprzedawać i zachwalać. No i kupię bj.
 
eve, nomada pewnie sprzedam (spróbuję) po wakacjach.
Jak w quescie się rozkłada siedzenie? Masz może jakieś zdjęcie ? ;) Quest z 2012 podobno juz na lezaco się rozkłada, ale nowego nie kupię, będę czaić się na używany wózeczek. Gdybyś chciała sprzedać po Adzie, daj mi znać :)
 
Różo ja też chętna na ten po Adzie hihi ;) Będziemy licytować;)

DariaN , ale mi nie chodzi o Nune tylko Nanuq;)

Dziewczyny czy macie coś do polecenia typu mata antypoślizgowa czy coś w tym rodzaju? Bo my nie mamy dywanów , a Emilka nauczyła się już przesuwać wokół własnej osi i do przodu po całym mieszkaniu i nie chce żeby po kaflach raczkowała a koce sie ściągają
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry