reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

DariaN - a jakieś chłopiece ciepłe kombinezony były w tym Twoim coccodrillo?? Będziesz tam w najbliższym czasie?? Bo ja nei wiem czy tego smykowego nie oddam, nie wiem czy on ciepły jest, w sklepie macałam, ale nie wiem :baffled:

eve będę w poniedziałek więc mogę spojrzeć napisz mi na priva twój numer tel to ci smska napisze i zdjęcie przyślę
 
reklama
Ja mam taki większy 9-12 miesiecy z endo po córce sis, ale jeszcze jest za duży. Także ten co teraz chce kupic, to jakby na teraz miał być, dlatego mam dylemat, a kosztuje 120 zł, dużo jak na kombinezon na 2 miechy... poza tym wkurza mnie trochę, że w rozm. 74 butki są już osobno, a nie połączone z nogawkami, to wygodne ejst dziewczyny? no bo widzialam, ze w tych wiekszych rozmiarach to prawie wszedzie tak jest.
 
ann - widziaam na limango komninezon coccodrillo w rozm 74 i 80 z butkami razem, ale bardziej taki misowy, pisza, ze ciepły zimowy ale nie widziałam na żywo go.
 
ann - widziaam na limango komninezon coccodrillo w rozm 74 i 80 z butkami razem, ale bardziej taki misowy, pisza, ze ciepły zimowy ale nie widziałam na żywo go.

eve ja mam ten kombinezon welurowy z cocodrillo i to taka przejściówka jest o taki
20121117_111111.jpg
dałam za niego 49 zł !!!! i on jest bardziej na jesień moim zdaniem
taki mam jeszcze z TESCO - trafiłam za 20 zł
20121117_111214.jpg
i on jest dużo grubszy niż ten pierwszy
 
Ostatnia edycja:
ja przejściówkę dorwałam w sh - za 18zł :) boską, ale już przymaława no i chyba ciut za zimna... zalicytuję ten z allegro, bo ten w smyku ma jeden suwak - mniej wygodny, a ten ma 2... tylko babka pisze, ze ciiut zanizona ta rozmiarowa... no nic, najwyzej sprzedam, trzymajcie kciuki, bo nie jestem za dobra w allegrowych licytacjach ;D
 
reklama
a my mamy coś takiego z H&m serdecznie polecam, są jeszcze napewno , bo koleżanka w ubiegłym tygodniu też kupowała Kombinezon-śpiworek 62-68 H&M Sprzedam - Odzież Ciążowa - Gumtree Małopolskie / Kraków - jest super wygodny w ubieraniu i ciepluteńki,nie trzeba rękawiczek , ani z nóżkami się mordować:) mam jeszcze taką tanioszkę z Carrefour, ale jak na teraz to według mnie już za zimno i jeszcze jeden z 5-10-15 ale już taki w rozmiarku 74 Śliczny kombinezon dla dziewczynki ze sklepu firmowego 5 10 15 na rozmiar 80 - Sprzedajemy.pl - mam nadzieję,że to mi wystarczy:)

i jeszcze , któraś wspominała o inhalatorze, myśmy kupili taki INHALATOR AMINEB SOHO NEBULIZATOR (2774917756) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - jest super:) nasza Melanka tak uwielbia inhalacje,że potrafi podczas takiego oddychania potrafi nam nawet usnąć:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry