reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Kaśka moje malutkie szczęście też dzisiaj jakieś marudne. Obudziła się o 6.20 i do dziesiątej tylko cyc, 10 min spania na ramieniu, łóżeczko, płacz i tak w koło macieju :-[

Oleńka wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka dla ciebie i twojego maleństwa!!!
 
reklama
Martuśka, nie pamiętam ale będę dzisiaj w sklepie to sprawdzę i Ci podam cenę. Wiem tylko, że jakoś drogo w porównaniu z Feliną.
 
Moje dziecko tez jakos co raz bardziej aktywne w dzien. I ilez na rekach mozna nosic. W foteliku samochodowym posiedzi gora 10 minut, polezy chwile o spaniu grzecznie to sie do niego mowi i zabawia. Jak przychodzi usypianko to trzeba go polulac, a i czasem sie wybudza i czynnosc dopowtorki. Chcialbym zeby mial juz rok ;)
Ze smoczkiem to jak sie uda to sie zassa,a jak nie to pluje i krzywi sie.
 
Alka ja tez na boczkach ukladam i mysle, ze mu chyba nawet tak wygodniej. Czasem tylko spi na wznak. Na boczku tosie tak dziecko utuli i ja sama wole na boku spac albo brzuchu to co moejmu dziecku ma byc lepiej na wznak ;) ;D

Usnal teraz sam w lozeczku ze smokiem, jak wypadl to wkladalam chyba z 5 razy wkoncu wyplul i powiercil sie i usnal, ale nie bedzie to trwao dlugo, bo za pol godziny karmienie oo juz chrzaka
 
Ja też układam na boczku albo na brzuszku. Ale się mała cwaniara przekręca na plecki :-[ (oczywiście jak leży na boczku bo z brzuszka jeszcze nie umie)
 
moj szkrabik tez dzis ma dzien aktywnosci, nie spi caly czas, chwile przedrzemie na ramieniu a potem oczy jak 5 zlotych i ani mysli dac mamie posprzatac (taki milam plan...), wlasnie nsrobila w swiezo zmieniona pieluche... i znowu trzeba przewijac...
dziewczyny kilka z as pisalo ze ma ochote na slodkosci... ja tez (chyba nadrabiam to ze w ciazy mi sie nie chcialo), ale co slodkiego jecie zeby dzidzi nie zaszkodzic, moja - chyba po ciescie - dostala wysypki na czole, albo ma alergie na cos innego co mama zzarla... usiluje dociec od czego ale to nie takie proste...
 
czytam o diecie matki karmiacej i juz zupelnie zglupialam, niby trzeba zdrowo warzywa, owoce, nabial, ale tyle ich moze uczulac ze az boje sie cos probowac, szczegolnie ze wysypke ma juz tydzien i najpierw musze ja zlikwidowac a dopiero pozniej probowac cos nowego.... najpierw myslalam ze to pomiidor, pozniej e jajko, ale nie jem i nie schodzi... nie wiecie ile czasu porzeba aby zeszla jesli wyeliminuje alergen z diety?
 
dziwczyny jak tam z włoskami u waszych maluchów, bo mojemu Mackowi zrobiło sie takie wieeelkie czoło, normalnie wyłysiał :)
 
dzień doberek dziewczynki :)Ja dzis do was z konkretnym pytankiem,ajak mniemam każda z was ma juz to za soba więc mam całą brygade mamusiek ,które moga mi doradzić ;D Chodzi mi o spacerek....przez 3 dni robiliśmy małej tak zwane werandowanie na balkonie,a pogoda jak wieci jest brzydka ...no i dzis chcielibyśmy wyjsc na spacerek z kruszynką,ale nie mam pojęcia na jaki czas??doradżcie mi na ile możemy z malutką wyjść??

 
reklama
Graszko wg mnie na pol godzinki ... do godziny

My tez zaczeliśmy przygotowywac Majke do spacerkó ale pobyt szpitalu wszystko sp.... i zaczynamy od nowa... a pogoda u nas okropna... nie chodzi o temperature ale o wiatr... jest strasznie silny ... inarazie chodzimy na 10-20 minutek do ogródka...
czekam na nasz pierwszy spacerek...
 
Do góry