reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Gazelaczku, ja to sobei mysle, ze to normlany objaw. Nic sie nei martw, jak juz bedziesz stala przed "drzwiami" za ktorymi zaraz Maciusia zobaczysz to mysle, ze zdasz sobie sprawe z wielkiej chwili. Ja jak teraz mysle o porodzie to tez jakos tak dziwnie spokojnie, jakos tak bez przejecia i tez sie zaczynalam martwic, ze mi to wszystko umknie, ale ja mysle, ze tak naprawde kiedy przyjdzie ten moment to dojdzie to do nas z wielkim impetem, albo zaraz po i to tez bedzie wspaniale. Jestes bardzo dzielna i naprawde bardzo dobrze przygotowana na przyjscie Maciusia, to sie da wyczytac z postow, tak, ze nic nie martw! ;)
 
reklama
no to wpadlam sie pozegnac

Gazelaczku ja sie nie boje!! nie wiem jak ty,ja poprostu bardzo juz chce aby mala sie urodzila i tesknie aby ja zobaczyc
to wszystko prowadzi do tego zer nic sie nie boje
moze i dlatego ze nie wiadomo na 100% czy sie urodzi

Kurko to jutro obie wylatujemy ;D

no to ja znikam

Karol da wam znac na forum co u mnie-nas
do zobaczyska i uslyszonka ;)
 
witam witam !!
ja tylko na momencik, nawet dziś nie nadrabiam, ale co widziałam to agatonik urodziła !! gratulacje julci !!!!
jutro poczytam co tu nadrukowałyście :)) a teraz zmykam spać przed chwilką skończyłam oglądać kultowy KULT ten kazio to się trzyma

miłej nocki papatki
 
udalo mi sie odpedzic na chwilke siostre od komputera.
KTG to sie robi dopiero w dniu terminu i po terminie, chyba ze sa jakies komplikacje, wiec dziewczyny nie martwcie sie.
Agatonik serdeczne gratulacje, NiaNia duzo szczescia na kolejne lata malzenstwa, Kurko i Lilko trzymajcie sie dziewczyny dzielnie
To ja juz znikam, bo mnie siostra pogania
A i jeszcze mi sie przypomnialo, Alka napisz cos na temat filmu Wojna Swiatow, bo chce sie wybrac i nie wiem czy warto.
 
czesc dziewczyny, ja mam niby termin na 5go sierpnia ale szykuje sie na lipiec :-)
wiec zagladam do was
pozdrawiam!
 
dzień doberek :) widze,że ja dziś pierwsza sie zerwałam....dziewczyny nie wiem co mam ze soba juz robić :mad: całą nocke nie przesypiam...dziś np-spałąm odokoło 1-szej do 3-ej :( niby chce mi się siusiu,a jak co do zego o nic :( mała w dzień jest spokojna i teraz nawet w nocy mniej bryka,więc czemu ja spać nie moge?????????????? Wstaje z łożka i bigam siusiu,a jak jestem w wc i już siusiu zrobie to w momęcie wstawania czuje ucisk na pęcherz i znowu mam wrazenie ,że siusiam :mad:


 
Dzień Dobry wszystkim 8)
Graszka, ja też nie mogę spać. Cały dzień jest ok ale w nocy mam wrażenie, że sie rozpadam. Boli mnie kręgosłup, brzuch, boli mnie wszystko jak leżę na boku i jak się przekręcam. Biegam do łazienki, wracam i tak nie mogę zasnąć.Kręcę się i wiercę jak wyrzut sumienia. Myślałam, że wyśpię się na zapas ale chyba nic z tego. Może dlatego tak mnie bierze na spanie w dzień.
 
no to nie jestem sama z tym problemem ;) kurcze ale żebym mogła chociaż w ciągu dnia pospać to jeszcze bym jakos może wypoczełą,ale ja niestety nie zasypiam w dzień :(

 
Hej hej z samego ranca!

Kurka i Lilka - powodzenia dzisiaj!!!

A ja mam dzis ostatni dzien w domku i robie sobie salon kosmetyczny. Główny punkt programu - nogi  :)

Stwierdzilam, ze jednak nie da sie tak do konca przygotowac na "wielki moment". No po prostu to troche musi sie odbyc na zasadzie szoku i juz. W koncu gdy pojawia sie pierwsze w zyciu dziecko, jest to cos, czego wczesniej jeszcze nie doswiadczylysmy. I moze na sile probuje sie przygotowac jakos specjalnie? Moze po prostu trzeba sie otworzyc na nowe i czekac co los przyniesie? Tak wiec juz nie martwie sie tym ze sie nie martwie  ;) :) Tym bardziej, jesli piszecie ze to normalny objaw.
 
reklama
Gazelaczku, uprawiałaś jogę, czy coś takiego? ;D Bo ja na swoje stopy to mogę tylko popatrzeć z góry :p ale sięgnąć do nich to już nie bardzo :laugh:
Dlatego dzisiaj umówiłam się kosmetyczki na ten nieosiągalny dla mnie zabieg.
 
Do góry