reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
ja tam wiem swoje,dziewczyna silna jest i jak zacznie przebywać na domowym wikcie to zaraz nabierez wagi :)

url=http://lilypie.com]
.png
[/url]
 
Dobranoc kobitki :) ja tez bym tak chciałą pospać w nocy ,ale moja mala niestety w przeciwieństwie do swojej mamusi woli życie nocne ::)tak więc jak zawsze pośpie może jak mi sie uda te 2 godzinki ,no może bedzie litościwa i da mi całe 3 godzinki snu :)

url=http://lilypie.com]
.png
[/url]
 
ja też mam taką nadzieję tylko muszę ją wydostac z tego szpitala

Lilka rodziłam na żywca jak to piszesz i przeżylam to jest do przejścia ale kiedyś miałam zoo i jak się wkuwają to nie boli tylko jest troszkę nieprzyjemne
 
Kasiu twoja Martynka jest cudna! Jeszcze troszkę i będziecie w domku szczęśliwe, a wiadomo w domu jak to w domu - już tylko lepiej.
 
Kasiu Martynka jest przesliczna i widać siłę na buźce. Jestem pewna że szybko zabierzesz ją ze szpitala.

Musisz być z nią cały czas żeby wiedziała że ma szybko rosnąć i pakowac się do domku.
 
Kasiu ja tez jestem z Wami myśla. Napewno sie pukłada. Czesto własnie tak jest ze takie dzieciaczki są zwykle silniejsze i wieksze niz te które rodza sie w terminie. Jestem pewna, że kilka tygodni i napewno bedze ok.

Dzis popołudnie spedziłam u fryzjera. Czuje sie znacznie lepiej. Jezscze tylko jutro manicure i pedicure i moge rodzic.
W dodatku mąz zabrałmnie dziś do Factory i kupilismy kilka ciuszkow dla mnie :-) Ciesze sie bo juz naprawde kilka m-cy nic sobie nie kupiłam. Nawet powiem wam ze kupiłam krótka dzinsowa spódnizke (teraz sie w nią nie dopinam :-) ) i zamierzam ją załozyc wychodzac ze szpitala hihihi Podobno brzuszek ma sie taki jak w 3-4 m-cu ciazy, a ja nie miałam prawie wcale w ty czasie hhiihihi

Elfiko kochana. Trzymaj sie !! Skrycie zazdroszcze że to szczescie lada chwila bedzie i u Ciebie.

Bruntko jesli chodzi o podeiatre to niestaty ale nie mam nikogo. Znam dwa nazwiska :Kwiatkowska i Kindracka. Podobno obie super ( na podstawie opini ludzi ode mnie z pracy) ale bardzo ciezko sie do nich dostac. Podpytaj jezscze Skarbusia bo wiem, że ona ostatnio była i trafiła na jakiegs strasznego buca. Przynajmniej bedziesz wiedziała do kogo nie iśc.

 
Mania i jak zwykle dla Ciebie pełny szacunek za spokój, panowanie nad sytucja i kobieca mądrośc:-)

Tusia dla Ciebie również.Widac, że dzielnie dajesz siałaobie rade:-) O jak a bym tak chciała....
 
Kasiu nie przejmuj sie na poczatku zawsze traca dzidzie wage moja spadla az 200 gram, ale teraz na cycu znow przybrala i wazy prawie jak przy urodzeniu.
Elfiko powodzenia ci zycze i trzymam kciuki.
Aniu i... zaufaj ze nic nie boli - nawet nie zapiecze. Ja przy zdjeciu wzielam gleboki oddech i trzymalam go czekajac az siostra mi sciagnie szew i bym sie chyba udusila, bo nawet nie wiem kiedy to bylo.
 
reklama
Do góry