reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Instrukcja robienia suwaczka!!!
Najłatwiej wejść na stronę www.lilypie.com
- tam wybrać expecting a baby,
- u góry ustawiamy datę porodu,
- wybieramy suwaczek, dzidziusia,
- wciskamy create ticker.
Następnie kopiujemy z ramki pseudo html adres ale od http://lilypie.com/days/.....jakieś cyferki..png. Skopiowany wklejamy w naszym profilu tam, gdzie jest podpis, z tym, że przed adresem wpisujemy
wszystko bez spacji. I to wszystko.
 
reklama
Asiaczku!
podobno na mdlosci dobre sa krakersy, mi czasem pomagaly, moze i Tobie pomoga?!
no i staraj sie wiecej pic, moze malymi lyczkami?!!! to bardzo wazne!
trzymaj sie dzielnie, za jakis czas one mina.
dla mnie najlepszy byl II trymestr mlosci ustaly a brzusio jeszcze nie przeszkadzal :lol:
bedzie dobrze!
powodzenia
 
Dzięki, Agnieszko! :) Asiaczku - na mdłości pomaga trochę - ale tylko trochę, niestety - herbatka lipowa z łyżką miodu. Sączę ja taką letnią i czasami jest trochę lepiej. I na dzień dobry, zaraz po wstaniu z łózka, jak coś zjem, to potem idę do pracy i jest ok, dopiero wieczorem zaczynają się atrakcje.
Pozdrowionka.
 
Czesc wszystkim!!!! Jestem w 8 tygodniu ciazy , a termin mam na 7 lipca, bylam juz na wizycie u mojego doktora a za 2 tygodnie robie USG.Lykam sobie kwasik foliowy i witaminki, samopoczucie czasami lepsze czasami gorsze ,ale bardzo sie ciesze bo pierwsze tygodnie przezywalam jeszcze w USA gdzie nic nie moglam jesc a calymi dniami mnie mdlilo ( moze to modyfikowane zarcie amerykanskie)Pozdrawiam wszystkie przyszle mamuski!!!!!!!!!!
 
Czesc Ewunciu :D
gratulacje!!!! fajnie, fajnie ze do nas dolaczylas!!!!!
a co do amerykanskiego jedzenia :? masz racje :p ja wlasnie jestem na nie skazana... i taaaaaaak bardzo marzy mi sie Polskie jedzonko,swieze i smaczne, taki pasztecik albo buleczka hmm....
mniam mniam....marzenia
tu nawet organiczny jogurt dla maluchow wazny jest pol roku :roll: :roll: feee
no nic chyba trzeba by pomyslec o bilecie do Polski :lol:
trzymaj sie!!!!
wszystkie Kochane sie trzymajcie cieplutko!!!!
i piszczie piszcie :D
pa cmoki w boki
 
Do Mani!!!!!!!!!!!
Ciesze sie bardzo :D ze ktos odpisal mi na moja wiadomosc , ja to forum znalazlam dopiero wczoraj bo wlasciwie to dopiero wczoraj tak naprawde pierwszy raz od mojego przylotu do kraju posiedzialam dluzej na necie.Najpierw musialam sie zakilmatyzowac no i oczywiscie najesc tych prawdziwych buleczek z prawdziwym maslem i dzemem, boze nawet nie wiesz jak mi sie chcialo ZURU albo ZALEWAJKI.Ciesze sie ze jest ktos taki jak TY MANIA i ze mnie rozumie co do tego amerykanskiego jadla , ja tam przezywalam pierwsze 6 ty.ciazy a czasami byly juz takie momenty ze naprawde nie wiedzialam co wziasc do buzi i zeby to chodz przez 5 min.posiedzialo w brzusiu.Mania napisz gdzie ty jestes w tej Ameryce , bo ja bylam w stanie NY. w gorach Cackich( jakies 100 mil do Nowego Yorku)Pozdrawiam Cie i wszystkie Mamuski TRZYMAJCIE SIE !!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D [/u]
 
Witajcie Lipcowe Mamuski!!!

Jest nas juz tu troche... :wink:
I bardzo sie z tego powodu ciesze!!!

Tak sobie poczytalam o Waszych dolegliwosciach... to tak, jakby ktos dokladnie opisal moje... :) Na szczescie u mnie bieganie do lazienki ostatnio troche sie uspokoilo, za to mam takie odloty z apetytem, ze hej...
Co chwilke mam ochote na cos innego... slodycze sa be, a wszystko co kwasne jest ok... :wink:
Ale zywie sie przede wszystkim zupka pomidorowa... :D

Od kilku tygodni mam lenia-giganta i ciagle bym spala... :D
Przestal mnie juz bolec brzusio i cycy, za to musze sie przyznac, ze wyskoczyla mi juz mala "pileczka" :D i nie potrafie jej schowac wciagajac brzuch!!! :D

Mam nadzieje dziewczyny, ze Wasze dolegliwosci mina szybciutenko i ze nie dopadnie Was potem takie obzarstwo jak mnie... :oops:
 
reklama
Mania dziękuję Ci :) za rady w sprawie mdłości. Wypróbuję krakersy. Powiedzcie jak długo mogą utrzymać się mdłości? Wczoraj nie mogłam patrzeć jak mój mąż je obiad. Najlepiej się czuję jak się położę, wtedy mam uczucie, że mdłosci są ciut mniejsze. Ale niestety nie da się w pracy poleżeć chyba, że na biurku przed komputerem.
Pozdrawiam Was gorąco i mocniutko ściskam !!!
 
Do góry