reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
czesc dziewczynki :baffled::baffled:

dzisiaj chodzę zła jak osa, krążę po domu jak gradowa chmura...........
oczywiście z powodu pracy a raczej z powodu jej braku, dzwoniłam dzisiaj do UP, Pani powiedziała, ze wniosek wpłynął dopiero w piątek ( mnie w środę w szpitalu mówili ze dawno już wysłany :dry::dry::dry:) i teraz UP ma 30 dni na rozpatrzenie wniosku. Pytam, czy będzie coś wiadomo przed nowym rokiem, może będzie........Szlak mnie juz jasny trafia.............:cool::cool:
:dry::dry:

gratulacje posadki, to czekanie to pewnie tylko formalnośc, wiec głowa do góry, będzie dobrze :tak:
 
Dziewuszki co można robić w Krynicy Górskiej jak się jest w ciązy?:baffled::-p

Ruszamy zaraz po świetach. Łosiek pewnie od czasu do czasu bedzie chodził na snowbord wiec musze sie rozejrzec co i jak:cool2: Jestesmy niby w SPA wiec teoretycznie coś tam wykrece ale moze sa jakies inne atracje, wycieczki czy cuś :sorry2:
 
wyobrazcie sobie ze z godzine temu mialam...niespodziewana delegacje z Karola firmy :szok:
przyjechala delegacja z prezentem dla Hani i ...kopertą z forsą :szok::szok::szok::szok:
normalnie nie moge wyjsc z szoka :szok::szok:
ale mily gest :-)
ide pobuszowac na All :-)
 
O Boże :szok: Kasiu trzymaj sie kochana. Los was nie oszczędza niestety :no: ale na szczęscie wszystko sie dobrze skończyło.
Siły Kasiu Ci zycze , Trzymaj sie dzielnie kochana :elvis::elvis::elvis::elvis:
 
reklama
U nas ok :tak:
Cieszymy sie Laurką ( wiecie jaka ona jest malusia :tak::tak::tak::-)) , czekamy na Tatusia
Nisia podekscytowana i ponownie zakochana w swojej ciotecznej siostrzyczce :tak:
Zapakowała na jutro cały plecak- jego zawartośc to dwie maskotki, 4 klocki, kredki, blok do kolorowania, ulubiona kolorowanka z Kubisiem, naklejki z ptaszkami, paczka petitek, majtki :szok:
Pytałam dla kogo te wszystkie rzeczy- dam mamusiu Laulusi jutro jak pojedziemy, majtecki Nisi za małe som Laula bedzie miała doble :-):-):-)
 
Do góry