reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Aniu, fajny kombinezon!!! A wąskie spodenki mogą być atutem - nie będzie pod nie wchodził śnieg! Jeśli nie kupisz kozaczków tylko botki, to na pewno ładnie się zgrają ze spodniami. Chyba że planujesz zacząć u Jasia w tym roku naukę jazdy na nartach :-)
Chcialam aby juz zaczal smigac na nartkach, ale okazuje sie ze przed ukonczeniem 3 roku zycia nie powinno sie dziecka uczyc jazdy:no: - obciazenia, stawy etc - no coz poczekam do przyszlej zimy:happy:
 
reklama
Hejooooooooooo :-)
trochę mnie tu nie było :sorry2:, na pewno nie dam rady nadrobic:sorry:,

jeżeli chodzi o zabawki to u nas królują lalki (o przepraszam nie lalki, tylko dzidzie :shocked2::laugh2:), książki książki książki, farbki do malowania palcami itp itd :blink:;-)

apsik apski apsik - ide spac wygrzac swoje stare kości:baffled::baffled::baffled:
papapapapapa
 
Czesc:-)

Co do kombinezonu - wlasnie dostalam paczke:
~KM~ NOWY REWELACYJNY 2CZ. KOMBINEZON ok.104 -15Z (248737370) - Aukcje internetowe Allegro
Za ta cene to jest naprawde fajny. Sa miejsca gdzie odstaja niteczki, ale material jest miekki.
Minusem sa troszke waskie u dolu spodenki - bedzie ciezko chyba buty wsunac - zobaczymy.


Aniu, świetny ten kombinezon, tez bym sie skusiła, bo wprawdzie Dawid kurtki zimowe ma, ale i tak musze kupic spodnie na szelkach. Powiedz mi, gruby jest ten materiał jak na zime?, bo raczej ta kurteczka nie wygląda na puchową:sorry2:
 
Hejo:blink:;-)

Chyba mam PMS, bo mnie wszystko maksymalnie wk@#wia od rana:wściekła/y:
Jezu nie cierpię takich dni, w których nie potrafię nad sobą zapanować:no: i wiem, że to wszystko jest winą rozszalałych hormonów:sorry:

Widzę, że Daska się pokazała. Stara ale z Ciebie jest laszysko :szok: WoooW :cool2::-p:-p i dzięki za przypomnienie jak wygląda Darcia:tak:, szkoda tylko, że tak mało fotek i że takie ciupcie:-p:cool2:
 
Aniu - gratulacje dla Eweliny :-)

No ja to PSMa nie mam, wręcz przeciwnie, i nie hormony powodują, ze "mnie wszystko maksymalnie wk@#wia od rana:wściekła/y:" ehhh, nie ważne :-p

Daska - Daria pięknie wyrosła! Zazdroszczę wszyskim dziewczeńskim mamą takich długich włosów u córek :sorry2: no i Arja taaaaaaaka duża :shocked2: A kiedy przeprowadzka???

Elfiku, Elfiku - :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: (jeszcze tylko trzy dni :-p)

idę kawą rozładowac stresa :blink:
 
Klaudia, u nas też kopary na 1szym miejscu :-D:-D:-D Ostatnio nawet R wynalazł taki patent, że sadza Macka przed kompem, włącza YouTube i wynajduje filmiki o koparkach. One są takie krotkie, na kilka minut, jak koparka na budowie jeździ, jakąś górę przesypuje, takie z życia wzięte.

Kiedyś obejrzał filmik o koparce, która ugrzęzła w piachu. I na drugi dzien, gdy się bawił czymś na dywanie, przypomniało Mu się i zawołał "koparka - zakopała" i zaczął się do rozpuku śmiać. I teraz tak 2-3 razy dziennie Mu się to przypomina i ma niezły ubaw :-)
U nas w kompie jest katalog pt. "Kopary" ze zdjęciami koparek. Oczywiście tatus wynalazł :-)

Mam pytanie - czy Wasze maluchy używają czasowników zwrotnych? Maciek w ogóle nie mówi "się" tylko samo "bawi", "śmieje" itd...
Maciek dopiero od jakiegoś czasu używa "się".
Wczoraj przyjechał od babci i mówi: "Dziadziuś opowiadał jakieś takie banialuki" :-D:-D
 
Co do mówienia, to Maćkowi mylą się pojęcia "zimne", "ciepłe". Czasem jak myje ręce i woda jest za ciepła, to mówi "Ale zimna.":baffled::-)

A my jutro jedziemy sobie na weekend do Zakopanego :-) Mam nadzieję, że nie będzie lało i pochodzimy trochę po górkach.:tak:
 
reklama
Dziewczyny, ostatnio leci w radiu taka fajna pioseneczka, laska śpiewa takim dosyć mocnym głosem. Bardzo mi się to podoba, ale nie wiem, kto to śpiewa, jaki jest tytuł itp, może Wy wiecie? :sorry2: To leci mniej więcej tak (uwaga, pisze tak, jak się słyszy, więc proszę o powstrzymanie się od śmiechu ;-)): nana nanana keri eri, nana together keri eri, nana na brother keri eri, nana togehter keri eri...:sorry2::sorry2::sorry2:
 
Do góry