reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Gaga ja znam sposón na spanie na brzusiu. Bierzesz goscia na rece, spiewasz mu np"my cyganie co pedzimy...itd" gadsz do goscia, gosciu po kilku minutach pada i jak czujesz ze zaczyna sapac nachylasz sie na łozkiem i spokojnym ruchem odkładasz delikwenta na brzuszku. Jeszcze pogłaskanie bo głowce, chwila "cciiiiiiiii" i gosciu załatwiony ;D Na mojego działa a słyszałam ze u innych tez sie sprawdziło.
 
reklama
A sposób z pieluszka jest prosty. Nosi kryptonim BUKA ( ja tak mowiłam na pieluche jak byłam mała). A wiec dajesz gosciowi pieluche tetrowa która ma ze soba wszedzie. Jak nadcodzi czas usypiania dajesz mu ja zeby miętosił w raczkach i zarzucasz na buźke, główke. Odcinasz w ten sposób bodźce wzrokowe, które draznia przy usypianiu i dzieck czuje sie otulone jak w brzuszku...chyab ;D. Tak czy inaczej działa. Mój Maks to spi nawet z całą głwoka pod pielucha, c wyglada komicznie.

No to kisyyy na dobranoc.
Jutro odwidzaja nas moi starzy wiec nie wiem czy zajrze.
No a o 19 cwiczenia!!! Trzymjacie kciuki.
 
laaaa Niania ale czad! te poczochy i obcasy hehe no i tatoo ;D
powiedz mi jesli mozesz ile bedzie Cie kosztowal ten aparat na zebule bo mi tu juz Lukaszko wizyte szykuje u ortodonty ale obawiam sie ze tu sa owiele drozsze te cuda
a jesli zalaze to wyglada na to ze bedziemy obie blaszano-zebne
oj trzeba bedzie uwazac co sie do buzi wklada ;)
 
Karin juz ci zablokowałam sweterek, masz za trzy złote może jeszcze jakis chcesz? lepiej bedzie ci sie oplacala wysylka. ;D
Ja tatuaz tez chcesobiezrobicz tylu na plecach, alemoj protestuje - mowi ze mi wykroji jak sobie zrobie ::) ale ja i tak sobie zrobie za dwa miechy :p
Ale szalejemy ;D.
Kasiu nie zapomnij o pokazaniu pepka ;D
 
Ja też myślałam o tatuażu ale mój się nie zgadza. I niestety nic z tego. Zresztą znając życie zaraz by mi się znudził.
Może któraś z was wie ile jeszcze trzeba sterylizować butelki?
 
dzięki NiaNia spróbujemy
tusia te sweterki to ty sama robisz??? zajebiste są musze je pooglądać dokłądnie z mężulem i może coś wybierzemy
a propos tatuażu, to sobie zrobiłam jeszcze na studiach i mam ochote na dugi , to strasznie wciąga ;D
 
czesc dzioewczynki,długo mnie nie było.ale teraz juz będe zaglądać i pisać cześciej :)zabrałam się za siebie,jestem na ostrej dietce,wreszcie moge na solarium chodzić :)nabrałąm pałera;-] :)

 
graszka masz jakąs konkretna dietę, czy po prostu sama sie ograniczasz, ja też musze trochę zacząć cos ze sobą robić, bo nie mogę się w spodniach dopiąć
 
reklama
niania-twojo rady są superowe;-]
co do pieluszki ...to synuś od małego wtulał się w tetrówke i właśnie tak sie uspokajał i zasypiał.a Martunia tez tak robi....pieluszke przy policzku i odlatuje :)

 
Do góry