reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Jak już się dorwałam do głosu, to jeszcze napiszę, że od 4 dni nie mieliśmy żadnej wpadki, tzn. wszystko ląduje w nocniku. Z tego wniosek, że u nas odpieluchowywanie zajęło ok. 3 tygodnie.:-)
 
reklama
Cześć :-)

Aha mam jeszcze pytanko do mam dzieci majteczkowych.
Czy wasze maluchy w dzień śpią w majtusiach czy w pampersie? Ja Maćkowi na drzemkę ciągle zakładam pampersa, bo przez to, że tak długo śpi, to często budzi się jeszcze z mokrą pieluchą.

w pampersie :tak: i w nocy też :tak:
niestety po spaniu pielucha często jeszcze jest mokra :-(
 
Kurcze, tak piszecie, że wasze dzieci nie śpią w dzień. Ja się zaczynam zastanawiać, czy to normalne, że Maciek tak długo śpi. Przeważnie śpi 2 godziny, ale są dni, kiedy śpi nawet ponad 3 godziny. Rano wstaje 6-7, wieczorem kładziemy go ok. 20.30, ale zasypia 21-21.30. W sumie wychodzi jakieś 12-13 godzin na dobę. To za dużo???

Daria ma praktycznie tak samo. Wstaje 6-7. Zasypia 21-21:30. W dzień śpi 1,5-2,5 h - dłużej nie pozwalamy, budzimy ją jakby co ;-)
 
Po pierwsze kawa (druga) przepięknie mi pachnie i nie mogę sie oprzeć :-p:-p:-p:-p:-p

hehe to moze podpowiem,że mamusia Weroniki lubi wszystkie ciasta poza makowymi :zawstydzona/y::tak::-p:zawstydzona/y:
Weronika tez ciasto lubi raczej każde
nie je za duzo slodyczy czasami lizak ale takowego wkłada do buzi na dwie minuty i oddaje
ciasta lubi i często je :tak: wiec będzie luzik w sobote
jupiiii aaaalllleeee siiieeeee cieszzzzeeeeeeee :-):-):-)
Po drugie: liczyłam na coś w stylu "głowy sobie nie zawracaj, my ciacho przywieziemy" :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
a tam musze jakąś orzechową babe upichcić albo cuś :-D:-D:-D:-D:-D
i jeszcze: jupiiii aaaalllleeee siiieeeee cieszzzzeeeeeeee :-):-):-)

Kurcze, tak piszecie, że wasze dzieci nie śpią w dzień. Ja się zaczynam zastanawiać, czy to normalne, że Maciek tak długo śpi. Przeważnie śpi 2 godziny, ale są dni, kiedy śpi nawet ponad 3 godziny. Rano wstaje 6-7, wieczorem kładziemy go ok. 20.30, ale zasypia 21-21.30. W sumie wychodzi jakieś 12-13 godzin na dobę. To za dużo???
u nas podobnie, Klaudus nie przejmuj się. Chociaz ostatnio Julka nie chce sypiać w dzień :sorry::sorry::sorry: odbieramy ja od Tuty bez drzemki i potem zasypia w samochodzie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: cooznacza jazdy po kolacji, bo odbieramy ją ok 18, wiec 10 minut po 18 wystarczy jej na regenerację sił i do 23 bryka jak młody łoś. Łosinka właściwie :blink::blink::blink::blink:No i nie wiem cfo z tym począć :confused2:

Aha mam jeszcze pytanko do mam dzieci majteczkowych.
Czy wasze maluchy w dzień śpią w majtusiach czy w pampersie? Ja Maćkowi na drzemkę ciągle zakładam pampersa, bo przez to, że tak długo śpi, to często budzi się jeszcze z mokrą pieluchą.

W weekendy Julka chodzi na drzemkę bez pieluchy :-) łóżko ofkors zabezpieczone przeciwpowodziowo, ale w naszej karierze wypadek zdarzył sie tylko raz. Julka b. często budzi sie rano z suchą pieluchą :tak::tak::tak: Ale to tylko wtedy, kiedy w nocy nic nie pije. A to zdarza się - jak dla mnie - stosunkowo zbyt rzadko :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:



Bylismy wczoraj na Szklanej Pułapce 4.0 i mówię wam - bez Brusa Łilisa ten świat skazany byłby na zagładę :-p:-p:-p:-p:cool2::cool2::cool2:

492428451_aa4fddd838_o.jpg
 
Ja jak Maćka obudzę, to jest strasznie nie w sosie. Normalnie jakby miał PMS :-) Dlatego wolę, żeby się wyspał.

no tak, my staramy sie delikatnie, np. pluszak kotek przychodzi i robi miaaaaaau ;-)

mi chodzi o to, żeby nie zaczęła chodzić spać później i później wstawać przez to, że się za bardzo wyśpi w dzień bo rano odwożę ją codziennie do babci no i musi wstawać max przed 7. A wolę już żeby była budzona w dzień (zazwyczaj babcia to robi :-p) niż rano, kiedy ewidentnie muszę się spieszyć i marudzenie byłoby mi bardzo nie na rękę.
 
To u nas po nocy pielucha jest strasznie zlana, mimo, że Maciek nic w nocy nie pije. Ale zawsze przed spaniem wydulda pół kubka wody. Jakbym mu na noc nie założyła pieluchy, to bym się rano utopiła pewnie. :-)
 
Elen, ale ci zazdroszcę tego kina. My nie byliśmy w kinie, odkąd Maciek się urodził :no: Z kim zostawiacie Julkę?
 
reklama
Cześć :-)

Kurcze, tak piszecie, że wasze dzieci nie śpią w dzień. Ja się zaczynam zastanawiać, czy to normalne, że Maciek tak długo śpi. Przeważnie śpi 2 godziny, ale są dni, kiedy śpi nawet ponad 3 godziny. Rano wstaje 6-7, wieczorem kładziemy go ok. 20.30, ale zasypia 21-21.30. W sumie wychodzi jakieś 12-13 godzin na dobę. To za dużo???

Kornel śpi w dzień 2-2,5 godziny i sam się prosi o tą drzemkę :tak: Mam nadzieję, że za szybko z niej nie zrezygnuje :cool2:
 
Do góry