reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

cześć dziewczynki :)
Matunia juz mi spac nie daje więc sobie poxzytam i może cos poskrobie na forum :)
w środe byliśmy na szczepieniu i pomimo tego,ze mała tak drobie wygląda ti przytyła około 1600 :)

Ostatbio nie bardzo wiem co sie z nia dzieje,potrafi przysypiać w ciągu dnia i budzić się na karmienie,a w nocy jest gorzej...wczoraj poszła spac koło 24-ej,na jedzonko sie obudziła o 3-30 i teraz przed 7-mą i znowu lula...Od początku małą pije mleko nan1 i co do karmienia to jak narazie nie było problemów...lekarz powiedziała,że skoro mała przyjeła to mleczko,przybiera na wadze i jest zdrowa to nie mam zmieniać na inne...
 
reklama
Elfiko cieszę się że Twój mąż jest cały i zdrowy i napewno masz racje i to bardzo głupie że czasami musi się coś złego wydarzyć zebyśmy docenili to co mamy
kocham go bardzo ale mnie wkurza jest ciapowaty i wogóle nie ma dla nas czasu
i widzisz ja dalej swoje bo strasznie jestem zła o to wesele i nic nie zrobię tylko dalej bedę siedzieć w domku ale przynajmniej mu skończe o to dogadywać
 
Witam po dluuuuugiej przerwie. Nareszcie dziala mi internet. Jak przezywalam dolinki i potrzebowalam sie wygadac to nie dzialal. Ale moze to i dobrze bo bym tylko tu smucila, a tak to juz mi sie samo poprawilo. Od samiutkie ranka nadrabialam zaleglosci w czytaniu i w koncu doczytalam.
Fajnie dziewczyny macie ze juz po szczepieniach wasze maluszki, ja ide dopiero na pierwsze za tydzien, bo tu jak dziecko skonczy 2 miesiace idzie sie pierwszy raz. No i jest to szczepionka taka wszystko w jednym w polsce to chyba HIB sie nazywa.
Z moimi piersiami to tez mam siupy raz mleka jest tyle ze mi normalnie az kapie a innego dnia to Rayyan wysysa z dwoch podczas jednego karmienia. Ale jeszcze nie dokarmiam. Nawet butelek w domu nie mam w razie czego.
A poza tym to upaslam swego synka tak ze po 8 tygodniach wazyl juz 6kg.
 
Ja mam wózek TOMAS i tak samo jak Lilka wkurzam się, bo nie mogę włożyc zakupów i ciężko go się pcha, aż ręce po jakimś czasie odpadaja.
Ale ten łeżaczek, bujaczek to ekstra sprawa, u mnie super sie sprawdza dla marudy, juz trzy razy w nim zasnela- jak zaczęla marudzic to ją zaczełam bujac i mi w mig zasnęła,no i przełożyłam ją do łóżeczka.Ostatnio ma znowu jakieś problemy z zasypianiem za dnia w swoim łóżeczku, a tak to w leżaczku sie przymuli i siup do wyrka.
zaczęłam używac polskich liter - bo sie musze przyzwyczaic.
 
Ja mam wózek Tako Julia. I na pewno następnym razem bym go nie kupiła. sciąga przy prowadzeniu na prawą stronę. Buda sama się składa bo poluzowały się śróbki tak samo jak przy rączce. Cały czas się odkręcają. Kosz na zakupy niby duży ale nie włoże tak główki kapusty nawe bo jakaś dziwna rama jest nad nim.

Niedługo będę się przeprowadzać i nie będę miała netu. nie wiem jak ja bez niego przeżyję. Chyba jestem uzależniona. ;D Zamiast gotować mężusiowi obiadek jak Julka spi to ja siedzę przed kompem. ;D ;D ;D
 
Martynka jeździ wózkiem z firmy Wiejar jest na pasach z dużymi dmuchanymi kołami i świetnie się go prowadzi do tego jest troszkę wyższy od innych i dlatego spokojnie mogę pożądnie załadować zakupy i jestem bardzo zadowolona bo nie jest ciężki ;)
jeden mankament to to że nie jest trzyfunkcyjny i spacerówkę osobno się nakłada ale narzie maleńkiej wystarczy gondola i pewnie dopiero na wiosnę przełożymy na spacerówkę
 
nie mogę się napatrzeć jak nasze dzidzie rosną Majeczka już taka duża się wydaje i widać lubi pozować :laugh: no i Tusia strasznie mi się spodobała ta różowo-biała sukienusia z bamboszkami :)
a jak ktoś ma ciężki dzień to napewno Maciuś rozbawi swoim szerokim uśmieszkiem
 
reklama
Ale u nas dzisiaj pogoda do bani- cały dzień pada deszcz :mad: a my jutro mamy chrzciny i musze jeszcze na zakupki ostatnie skoczyc a w tym deszczu to nic przyjemnego niestety
 
Do góry