reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
kurna ja to bym temu co jest odpowiedzialny za ta plotke o ukrainie to ukrecila leb!:wściekła/y:
niepotrzebnie nerwy ludziom psuc! przeciez wiadomo ze wszystkie matki, kobiety w ciazy i wogole wszyscy ludzie beda przerazeni i sie martwic. idiota jeden!:wściekła/y:
tylko nam zmancil super humorki jakie mialysmy na wiesc ze ania urodzila!

nie zmącił nie zmącił :cool2:;-)
takiej wiadomości nic nie jest w stanie przebic :tak::tak::tak::tak::-);-)
 
:szok::szok::szok::szok: widze fotkę niesi :tak::tak::tak::tak:
poproszę powiększoną wkleic i inne fotki oczywiscie też mile widziane :tak::tak::tak::tak::tak::-p:cool2::elvis:;-)
 
Zaopatrzyłam dziecko w nowe buty, ale ile mnie to nerwów kosztowało, ulala:szok:
Buncik hipermarketowy mamy opanowany perfect!;-)

Cały czas myślę o Ani.G i nie mogę się doczekać pierwszych fotek Piotrusia.
Ale im fajnie, że są razem!
 
kurna ja to bym temu co jest odpowiedzialny za ta plotke o ukrainie to ukrecila leb!:wściekła/y:
niepotrzebnie nerwy ludziom psuc! przeciez wiadomo ze wszystkie matki, kobiety w ciazy i wogole wszyscy ludzie beda przerazeni i sie martwic. idiota jeden!:wściekła/y:
tylko nam zmancil super humorki jakie mialysmy na wiesc ze ania urodzila!
Biedna Nenius w poniedziałek, bo to ona wystrzeliła z ta informacją:baffled::-(
 
reklama
Hello, witam sie i zegnam. Oczy mi sie zamykaja. Poczytalam troche ale to kropla w morzu.

Aniu.g Gratulacje dla Ciebie i Piotrusia. :-):-):-)

Kurcze to wagowo Piotrus przebil brata (o ile dobrze pamietam:-p

Czeakmy na relacje z porodu. Ale fajnie, ze urodzilas juz. :happy::tak:
Dochodzcie do siebie szybciutko i wklejaj fotki malenstwa.
Jeszcze raz ogromnie gratuluje i ciesze sie :-):tak:
 
Do góry