reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
niby mogłam isc z Mili ale....Mila to torpeda
chciała by biegac wszystko brac do reki....dlatego wolałam odpuscic
pozatym moja godzina u fryca to była akurat godzina jej popoludniowej drzemki wiec jakbym zmeczona tam zatargała to cyrk byłby nie z tej ziemii

nawet do gina na kontrole mialam problemy isc
teraz mam kolezanka co w dzien opiekuje sie dzieckiem,przychodzi na godzine,dwie do mnie jak musze isc do lekarza
niestety moj fryzjer był w godzinach gdy była w pracy i...dupka
 
Hej :)

wpadłam zobaczyć czy u naszej Ani coś się wyklarowało, ale żadnego cynku nie ma to spadam do domku ;-)

O co chodzi z tym wybuchem? Nic niegdzie nie widzę w serwisach informacyjnych. A ja jestem w ciąży, więc może też nie powinnam nigdzie wychodzić? :szok::szok::szok:
 
Hej :)

wpadłam zobaczyć czy u naszej Ani coś się wyklarowało, ale żadnego cynku nie ma to spadam do domku ;-)

O co chodzi z tym wybuchem? Nic niegdzie nie widzę w serwisach informacyjnych. A ja jestem w ciąży, więc może też nie powinnam nigdzie wychodzić? :szok::szok::szok:
Gazelka, spoko...spoko...;-)to chyb jakiś fałszymy alarm, bo inaczej by było głosno, a tu nic..:no:
 
jeśli to żart z tym wybuchem to totalnie nie śmieszny:no::baffled:

a ta "informatorka" to mieszka na Ukrainie? skąd takie newsy?:szok::eek:
 
reklama
Do góry