reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

:sorry2::sorry2::confused2:

Kurde fajny facet sie wydaje być na zdjeciu:nerd:

taaaa, wszyscy (wszystkie) tak twierdzą...


Elen to znaczy,że tutaj wiekszośc z nas nie ma osobowości :tak::laugh2::laugh2::laugh2:
eh, Ewelinko, nie o to mi chodziło, choć faktycznie wstrętnie zabrzmiało :cool2::cool2::cool2::cool2: miałam na myśli własny sposób myślenia o M :tak: i o nieuchronnym integrowaniu sie z grupą :-)
 
reklama
no wiec tak: Łosiek był na delegacji, więc do Julencji przyjechała ciocia Ela, zeby sie nia zająć. i kiedy M wrócił wieczorem było krucho ze spaniem i spaliśmy tak: ela na super dużym łóżku w pokoju a my (M+ja) w sypailni na Julki łóżku (też dwuosobowe, ale zazwyczaj miejsca wystarcza tylko dla J) a Julka w łóżeczku :baffled::baffled::baffled:. więc kiedy po kolejnym obrocie/fikołku/dziwnym ruchu rączką or nóżką zorientowała się, ze jest ograniczona szczebelkami rozpoczęły sie koncerty błagalne o wyciągnięcie z tego wiezienia :dry::dry: no i w końcu stanęło na tym, że spaliśmy we trójkę, z czego oni wygodnie a ja bez okrycia na pozostawionych mi 20 cm tapczanu :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:

poranna fotka:
MdguSjJ37yR8FTagRB.jpg


aha, a jeszcze wieczorkiem był cynamonowy gingers i w ogóle :cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2: z sis, ofkors !!!!!!
Elen....czadowa fotka:-):tak::laugh2:
Prawdziwe śpiochy:laugh2:
 
taaa... z tym, że M zasypia wczesniej od Julencji :baffled::baffled::baffled:
ostatnio jak poszedł ją usypiac po po 5 minutach JUulka wyszła z pokoju z paluszkiem na ustach i głośnym "ciiiiii, tata aaaaaa!"
 
taaa... z tym, że M zasypia wczesniej od Julencji :baffled::baffled::baffled:
ostatnio jak poszedł ją usypiac po po 5 minutach JUulka wyszła z pokoju z paluszkiem na ustach i głośnym "ciiiiii, tata aaaaaa!"
Elen Twój łoś ma coś ze mnie...:laugh2: albo ja z niego...:laugh2:też gdy ide usypiac Dawidka, to usypiam wcześniej niż on:szok: budzę się po 2 godzinkach i na szybkości toaleta, piżamka i dalej ...."nyny" do wyrka :laugh2::laugh2::szok::cool2:
 
reklama
a mój łos się smieje, ze jak zobacze czajke to mi od razu dupa zmieknie i bede go błagać o podcięcie :-D:baffled:

bu ha ha ha ha :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2: Dlaczego czuję, że będzie miał rację :-p Mądry łoś, mądry :biggrin2::biggrin2::biggrin2:;-)

elfik sie nazywa ewa, ewelina sie na nia mowi
a elfik to dla wtajemniczonych......:-p:-p:-p

:huh::unsure: A ja myślałam, że na imię ma Ewelina, mówią na nią Ewa, a elfik dla lipcówek :eek: ;-);-);-)
 
Do góry