reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
ale tu dzisiaj pustki wszystkie mamusie gdzieś wywiało pewnie na ostatnie cieplutkie spacerki ;)
Elfiko ja to już nie mam pojęcia co robić i jeśli ten nutramigen nie pomoże to skorzystam z Twojej opcji przejścia na bebiko już nie mogę patrzeć jak maleńka cały czas się męczy i najwyraźniej problem leży w mleczku
 
Aniu życzę udanych chrzcin
w kościele poleciały mi łezki jak ksiądz chrzcił Martynkę i jakoś wcześniej nie miałam pojęcia że będzie to takie ogromne przeżycie chrzciny mieliśmy w dokładnie pierwszą rocznicę naszego ślubu bo innych terminów nie było na sierpień :)
 
Ja dzisiaj bylam na dzialkach u znajomych i Majka tam byla bardzo grzeczna. W koncu gdzies bylismy ;D. Wypilam tam dwa piwa nie wytrzymalam, mam nadzieje, ze majka sie nie upila dzisiejszym mlekiem. Ja to taka piwoszka zawsze bylam i niestety ciagnie mnie do piwa bardzo :p Wiem ze teraz moze za pozno na takie pytanie - ale co wiecie na temat picia alkoholu a karmieniem piersia? Bo za tydzien moze znowu grill na dzialkach :p
 
dziewczyny mam pytanie kiedy i czy już dostałyście miesiączke pierwszą po porodzie??
Bo ja właśnie wczoraj dostałam i powiem wam ,że lekko się już odzwyczaiłam od tego ...hihi ;)
 
Tusiu jeżeli chodzi o browarek to wyczytałam (już nie pamiętam gdzie) że od czasu do czasu można sobie pozwolić na szklankę piwa albo lampkę wina. A że szklanki do piwa są 0,5-litrowe to tylko taką szklankę biorę pod uwagę   ;). Poza tym piwo ma właściwości mlekopędne. Ja pijam czasami piwko z sokiem, czasem karmi. A i dziecko po piwku będzie lepiej spało. Oczywiście staram się nie nadużywać tego, nie chcę wychować małego alkoholika  ;D. Mocniejsze alkohole są zabronione, chyba że jakiś słabiutki drink.
To jest oczywiście moje prywatne zdanie na ten temat.
Zrobiłyśmy sobie ostatnio spotkanie z kilkoma majówkami warszawiankami, bylo nas pięć. Jakie było zaskoczenie w knajpie jak każda z dzieckiem w wózku wchodziła do tej knajpy a potem każda z kuflem w ręku stamtąd wychodziła. No, jedna z nas piła bacardi breezer bo za piwem nie przepada. Oczywiście wypiłyśmy po 1 browarku. A chciałoby się więcej. Ale potem niektóre z nas szły z dziećmi na basen, więc same rozumiecie. Pozwolę sobie wkleić tutaj jedną fotkę z tego spotkania. A jak ktoś chce sobie pooglądać więcej to zapraszam do majówek.
hpim5454m9zp.jpg

pozdrawiam

 
reklama
Ale fajne szkraby. Elwisku fajnie macie, ze takie spotkania sobie robicie. U nas jakos tak wszystkie po calej Polsce jestesmy rozsoane a nawet i dalej i ciezko by bylo z takim spotkaniem. Naprawde super.
Chyba w tym tygodniu pojde sobie przekluc pepek, bo nie moge patrzec na ta dziure, a tak to mi ja kolczyk zasloni ;)
 
Do góry