reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Nieźle, nieźle - mama mówiła, ze to Anioł nie dziecko :happy: :happy: :happy: chyba tylko w obecności babci, bo przy mamie zmienia sie w małego diabełka :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: mojego ukochanego, musze dodać :-)



cieszę sie, że pomomo bólu głowy tak radośnie witasz poranek :tak: :tak: :tak: ja tez wymagam jeszcze kawy i wiecej wiosny :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

dzień dobry, drogie panie :-) miłego i ciepłego dnia życzę :tak:
Elen ta głowa mnie tak często rano boli ,że powoli staje sie to normalnością :eek::eek::baffled: co sie bede przejmowac i tak bedzie bolała .
 
Dziewczyny, czy wasze dzieci też często chodzą na palcach?? Maciek ostatnio chodzi normalnie jak baletnica. Co chwila się wspina na palce. Mam się martwić???
 
reklama
Elen ta głowa mnie tak często rano boli ,że powoli staje sie to normalnością :eek::eek::baffled: co sie bede przejmowac i tak bedzie bolała .

wiem, ze pewnie wolalabyś o tym nie słyszeć ale sugeruję badania neurologiczne :confused: :tak: :tak: :tak:. ja co prawda robiłam komplet cholernie męczących badań, który nic nie wykazał (łącznie z tomografią :baffled: ) ale tez bólów głowy nie zmniejszył :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry:


przynajmniej wiem, że w głowie mam wszystko jak powinnam
:rofl2: :crazy: :errr: :frown: :biggrin2: :evil: :rolleyes: :growl: :wink: :rolleyes2: :oo2: :unibrow: :hmm: :rofl: :-) :tak: :-D :rofl: :rofl: :surprised: :yes: :ninja2:
 
Do góry