reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
kasiu ale pms to chyba jest przed @ co???
a w trakcie to chyba juz nie ma.........

ja mam aktualnie, strasznie jestem pobudzona co dobrze rokuje na zakonczenie remontu!!!!
dzis jedziemy wybierac panele!!! :-p:-p:-p:-p
 
Hej!:-)
Jak naraie tylko na chwilkę się melduję i informuję , ze u nas ok.
Odcieli nam neta na kilka dni i dlatego nie mogłam się tu pojwiać:wściekła/y: :baffled: :confused: :sick: .A już najbardziej wkurzyłam się jak napisałam mega długiego posta(chyba najdłużeszego ze wszytskich dotychczas) i przy wysyłaniu okazało się , że nie ma połączenia z netem:wściekła/y: :wściekła/y: .Bo oczywiście wyłączyli ot tak nagle.
Matueszek zajął się teraz układaniem klocków, a ja nawet wyjątkowo nie jestem dziś śpiąca, wiec może coś pogrzebie przy suwaczkach i uzupełnię braki.A wieczorkiem napisze więcej co u nas.:tak:
 
dziś popołudniu lece do fryzjera bo w przyszłym tyg nie bede miała czasu

muszę chałpe wyszorować :-p


Gazelka super że wszystko dobrze:-)
 
Szóstki mówisz? Julka używa 4+ :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled:

4cjstjd.jpg


4+ mówisz ???:szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D
 
Hej!:-)
Jak naraie tylko na chwilkę się melduję i informuję , ze u nas ok.
Odcieli nam neta na kilka dni i dlatego nie mogłam się tu pojwiać:wściekła/y: :baffled: :confused: :sick: .A już najbardziej wkurzyłam się jak napisałam mega długiego posta(chyba najdłużeszego ze wszytskich dotychczas) i przy wysyłaniu okazało się , że nie ma połączenia z netem:wściekła/y: :wściekła/y: .Bo oczywiście wyłączyli ot tak nagle.
Matueszek zajął się teraz układaniem klocków, a ja nawet wyjątkowo nie jestem dziś śpiąca, wiec może coś pogrzebie przy suwaczkach i uzupełnię braki.A wieczorkiem napisze więcej co u nas.:tak:



Ufffffffff
fajnie, że już jesteś :tak::tak::tak::tak:
No i czekamy na uzupełnienie "braków":-p;-);-);-);-)
 
reklama
Do góry