reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Aniu g. to wasz zdjecia oglada sie z przyjemnoscia!!! zawsze czekam na jakies zdjecia Twojej Rodzinki!!! ;D ciesza oko

GAzelaczku wlasnie kuknelam do Wszej galeryjki i ten Maciejkowy balet jest kapitalny!!! i faktycznie synus do Ciebie podobny!

a co do zabezpieczenia przy karmieniu piersia to..hm... tez mi lekarz powiedzial ze do poki karmi sie na full time piersia jest sie w 90% bezpiecznym....taaaa ....
ja co prawda w 9 miesiacy juz tylko TYmcia dokarmialam piersia bo jadal juz papki dla bobasow no i trach ::) :D
ale jakis czase temu dostalam inf. oddziewczyny z forum ktora mieszka niedaleko mnie....ze wlasnie jest w ciazy :o a pierwsze dzieciatko urodzila w kwietniu no i karmila piersia

i teraz tez mi zabila cwieka co dalej bo my jak na razie chcemy poprzestac na 2 maluszkach ;) ale za dwa tyg bede musiala podjac decyzje co dalej w zwiazku z zabezpieczeniem (konczy mi sie termin de-po a co 3miesiace-bo tyle trwa skutecznosc zastrzyku -powinnam brac kolejne..tyle tylko ze sa one strasznie drogie i klops :p )
 
aaaa Eliall doskonale Cie rozumiem z tym spaniem z maluszkiem w jednym lozku....mialam takie same obawy gdy urodzil sie Tymcio ...no i ladowal z nami w lozku ... no i sie zasiedzial tak w tym lozku na dobre ::)
teraz chcemy mu kupic jego lozeczko ...hm...zobaczymy jak to przyjmie
 
Eliall - witaminki łykam. Teraz biorę Feminatal. Mam nadzieje ze jest dobry i nie zgubie zębów w trakcie karmienia ;) :)

E-mama - ja w2lasnie tez mialam cos jak drugi nawal! Az bylam zdziwiona i juz chcialam kolejne paczki wkladek laktacyjnych kupowac, tymczasem po 2-3 dniach piersi znowu zrobily sie mieciutkie i juz nie leci pokarm miedzy karmieniami, wkladki sa suche. Dziwne to wszystko i teraz dla odmiany sie zastanawiam czy mam wystarczająco duzo pokarmu, bo Macius jakiś marudny... Moze glodny? Generalnie spodziewalam sie kryzysu laktacyjnego, a tu kolejny nawal ::)

Co do szorstkich krostek - Maciejka ma takie i to podobno trądzik niemowlęcy. A jego przyczyną są jeszcze nasze hormonki krążące w maluszkach.

 
Eliall - ja bym sie bala spac z dzieckiem. Moze masz jakis sposob jak to robic bezpiecznie? Mi to zaraz Maciejka by sie zgubił w naszym wielkim łóżku pod 2,5 metrową kołdrą ::) ;) :) W ogole mam taką obsesję, że kiedyś przysne przy karmieniu [bo na karmienie przynosze Go do lozka naszego], ze potem busze sie w nocy i szukam malucha pod koldrą. Tymczasem on juz od dawna w swoim łóżeczku, ech...

Aniu - chyba Twoj lekarz powiedzial dokladnie cos przeciwnego niz mój... qrcze i co tu robic???
 
godzine temu wrocilismy.................bez naszego Tuptusia :( :(
jest mi tak przerazliwie zle,myslalam ze to bedzie latwiejsze...........znacznie latwiejsze
przyjechalismy a tu dom pusty....nikt nie piszczy z radosci.....nikt nie skacze.... :(

tamte psy go gryzly,biedny.......buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
tak mi go brakuje..........wszystko przez mame
normalnie czuje ze mi serce peka
on byl taki uczuciowy,ciekawe co sobie mysli.....
czuje ze po niego pojedziemy bo ja tak za nim tesknie

ponoc sie juz bawil,bo Karol tam dzwonil i mowil ze ja becze strasznie

ach ide pod prysznic sie wyryczec przy okazji
e mamo my tez walczylismy z sierscia,mamy jej ful kazdego dnia
wlasnie balam sie co to bedzie jak mala zacznie szorowac podlogi......'

ach wszystko do dupy
 
cześć dziewczynki :)
Ania pisałaś o skazie bialkowej-mój synek miał od urodzenia...to w jego przypadku były takie plamki które się strasznie wysuszały i straszliwie go swędziały...i były dosłownie wszędzie...na buzi,na nóżkach i t d ::)
Co do karmienia piersią i antykoncepcji-ja mam następujące informacje,a mianowicie podczas karmienia piersią owszem-jest minimalna szansa na zajście w ciąże,ale zawsze jakaś jest :)ale nabardziej niepłodny okres czas to 3 tygodnie po porodzi :)tak mnie lekarz poinformował-hmmm....co mi z tych 3 tygodni skoro itak nici z przytulanka wtedy ;)
ps-a my wczoraj juz nie wytrzymaliśmy z mężem i skonsumowaliśmy się pierwszy raz od czasu ciąży,a troche mineło...jakieś 3 miesiączki będzie :p :)

 
no niestety...czasem z naszych malców wręcz kruliczki doświadczalne robią :(
Ja przeważnie sięgam pamięciom wstecz i poruwnuje opinie lekarzy pierwszego dzieciaczka no a czasem zdaża się ,że trzeba poprostu testować....

 
reklama
Czesc!! My dalej walczymy z kupką. Nawet jzu dzowniłam do lekarza ale przed szczepionka mamy nie zmianiac mleka. Mam nadzieje że w piatek po szczepionce coś wymyślimy.
Nawet nie miałam kiedy poczytac o czym piszecie.

Ale za to mam pytanie: czy używacie czegoś do ujedrniania biustu. Musze w końcu coś kupić ale nie mam pojecia co??
 
Do góry