reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

reklama
oh po tylu latach zaglądam tu znowu................
pozdrawiam wszystkie lipcowe mamusie 2005

Justyna

mama Jasia (14.07.2005) i Adasia (15.06.2007)
 
Witam i pozdrawiam wszystkie lipcówki.Coraz mniej mam tu pisze.U nas wszystko ok.Jula idzie od września do przedszkola do grupy zerówkowiczów.Czy któraś z was daje dzieciątko szybciej do szkoły?
 
Witaj. rzeczywiście coraz rzadziej tu ktokolwiek pisze...... wręcz wątek umarł......... My nie puszczamy gabi wcześniej do szkoły.... teraz będzie chodziła trzeci rok do przedszkola a za rok idzie do szkoły do zerówki..... Pozdrawiam...
 
Czy któraś z was daje dzieciątko szybciej do szkoły?

jeszcze jakis czas temu odpowiedzialabm, ze nie....................

ale zmienilam zdanie jak zobaczylam program dla zerowkowiczow............
uwazam, ze moj Jas by sie tam nudzil......... a moze nawet zapomnial czesc rzeczy ktorych sie do tej pory nauczyl.............

mialam Jasia poslac za rok do szkoly do zerowki.....

ale bardzo powaznie mysle o poslaniu go za rok (kiedy skonczy w lipcu 6 latek) od razu do 1 klasy
i znam wiele osob ktore tak wlasnie planuja zrobic, wlasnie ze wzgledu na program dla zerowkowiczow...........

moje dzieci chodza prawie od urodzenia do zlobka, potem do przedszkola.........
i tak sbie mysle, ze jesli ta zerowka w szkole, gdzie dzieci nie ucza sie wlasciwie nawet pisania i czytania literek.. to takie przedluzone przedszkole...........

jeszcze sie doinformuje ale przychylam sie ku opcji poslania Jaska jednak od razu do 1 klasy..........
 
A ja się dowiedziałam, że Daria w tym roku w przedszkolu będzie realizowała dokładnie ten sam program co dzieciaki w tutejszej zerówce szkolnej i hmm...jeśli puszczę ją do zerówki za rok to będzie tak jakby powtarzała rok, nie? Zgłupiałam ;)
 
reklama
No wlasnie mam takie same informacje i to z kilku zrodel, m.in. od kuzynki ktora pracuje w przedszkolu i swoja 6-letnia coreczke poslala do 1 klasy bo w zerowce powtarzalaby drugi raz to samo, co miala w grupie 5-latkow...........

Jeszcze sie upewnie ale jesli tak to wszystko wyglada, to ja jednak sie pisze na ta 1 klase........

Chociaz jak pomysle........... ze moje dziecko ktore dopiero co sie urodzilo jzu do szkoly idzie :szok:

jak ten czas leci.................:no:
 
Do góry