reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Już po. Ledwo zdążyliśmy chociaż wyjechaliśmy z zapasem 30 min taka gołoledź, ślisko, dwa wypadki po drodze ... Wjechaliśmy na ostatnią chwilę

Na 80% dziewczyna! 💓💓 Dużo większa wyszła bo wg miesiączki 13+2 wg USG 14+4 więc spore zaskoczenie 🙈
Lekarz mówi że nie widzi żadnych nieprawidłowości, wszystko wygląda spoko. Mnie tylko zmartwiła przezierność 2 ale On powiedział że jest ok. Z tego wszystkiego zapomniałam sprawdzić na kiedy się przesunął termin 🙈 teraz tylko czekamy na maila z wynikami pappy
 
reklama
Już po. Ledwo zdążyliśmy chociaż wyjechaliśmy z zapasem 30 min taka gołoledź, ślisko, dwa wypadki po drodze ... Wjechaliśmy na ostatnią chwilę

Na 80% dziewczyna! 💓💓 Dużo większa wyszła bo wg miesiączki 13+2 wg USG 14+4 więc spore zaskoczenie 🙈
Lekarz mówi że nie widzi żadnych nieprawidłowości, wszystko wygląda spoko. Mnie tylko zmartwiła przezierność 2 ale On powiedział że jest ok. Z tego wszystkiego zapomniałam sprawdzić na kiedy się przesunął termin 🙈 teraz tylko czekamy na maila z wynikami pappy
No to czekamy razem, też prawdopodobnie dziewczynka będzie 😊
 
Jeszcze takie pytanie jak to jest z tymi tygodniami bo ja się kompletnie na tym nie znam ;) skoro z ostatniej miesiączki wychodzi mi 14 tydzień 3 dzień a według USG 15 tydzień to w którym tygodniu tak naprawdę jestem ? 😂😂 Wiem że to kwestia kilku dni ale ciekawi mnie to ;)
 
Jeszcze takie pytanie jak to jest z tymi tygodniami bo ja się kompletnie na tym nie znam ;) skoro z ostatniej miesiączki wychodzi mi 14 tydzień 3 dzień a według USG 15 tydzień to w którym tygodniu tak naprawdę jestem ? 😂😂 Wiem że to kwestia kilku dni ale ciekawi mnie to ;)
Jeśli wg USG wyszło Ci 15 to tego się trzymaj. Termin porodu pewnie też Ci się przesunął. Tak naprawdę lekarze powinni brać pod uwagę ten z USG.
 
Ja już też po prenatalnych, opłacało się zrobić 600 km :D będzie dziewczynka <3
Wszystko idealnie, nie widać żeby cytomegalia dawała jakieś objawy póki co. Ryzko Patau i Edwardsa wyszło mi niskie, natomiast Downa pośrednie 1:440, ale za tydzień mam biopsję to będę miała zrobiony pełny kariotyp i przynajmniej będę spała spokojnie.
 
reklama
Do góry