reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Witam kolejne mamusie rozgoście się.

Ja sprawdzam za każdym razem .

Co polecacie na wzdęcia i zaparcia ? Bo chyba mnie dopadło strasznie ..
 
reklama
Dziewczyny czy tylko ja tak panikuje i sprawdzam papier po podtarciu, czy nie ma plamien? 🙈 boze ja wiedzialam, ze to bedzie stresujacy czas ale nie, ze az tak 😆
Ja mam to samo, nie pamietam kiedy się tak stresowałam. Jutro mam lekarza wiec mam nadzieje ze dowiem się czegoś konkretnego i będę spokojniejsza jutro 6+1
 
Dziewczyny czy tylko ja tak panikuje i sprawdzam papier po podtarciu, czy nie ma plamien? 🙈 boze ja wiedzialam, ze to bedzie stresujacy czas ale nie, ze az tak 😆
Nie, nie tylko ty. Ja też mam dość dużo śluzu jak na mnie i co poleci to zaraz lecę sprawdzać. Do tego objawów praktycznie brak a wcześniejszych ciążach miałam full wypas więc cały czas mam głupie myśli.
 
Witam kolejne mamusie rozgoście się.

Ja sprawdzam za każdym razem .

Co polecacie na wzdęcia i zaparcia ? Bo chyba mnie dopadło strasznie ..
ja też! Dzisiaj siedziałam na kibelku chyba z 30 min..
A z podcieraniem mam to samo, też za każdym razem sprawdzam czy nie ma krwi.
Dzisiaj cały dzień przeleżałam praktycznie ale jakoś niezbyt dobrze się czuję, bo prócz tego że mi niedobrze (a mój jak na złość jeszcze przyszedł z jakimś słoikiem z mięsem powiedziałam mu że ma sobie iść bo jego jedzenie śmierdzi jak kocie żarcie 😂) to coś mnie gardło boli.. ciekawe czy będę spać w nocy
 
ja też! Dzisiaj siedziałam na kibelku chyba z 30 min..
A z podcieraniem mam to samo, też za każdym razem sprawdzam czy nie ma krwi.
Dzisiaj cały dzień przeleżałam praktycznie ale jakoś niezbyt dobrze się czuję, bo prócz tego że mi niedobrze (a mój jak na złość jeszcze przyszedł z jakimś słoikiem z mięsem powiedziałam mu że ma sobie iść bo jego jedzenie śmierdzi jak kocie żarcie 😂) to coś mnie gardło boli.. ciekawe czy będę spać w nocy
Ja ze względu na dużo żywej krwi na początku (5+ chyba +3 bo w 5+4 jakoś serduszko było) to będę chyba z ręką w gaciach chodziła od 5tc
 
Ja ze względu na dużo żywej krwi na początku (5+ chyba +3 bo w 5+4 jakoś serduszko było) to będę chyba z ręką w gaciach chodziła od 5tc
ja się cały czas tym serduszkiem stresuję po mojej lipcowej historii, niby teraz jestem obstawiona acardem i heparyną, ale strach pozostał
 
reklama
Ja miałam krwiaka przez acard. Teraz nie biorę. Clexane tylko 10 dni.
ja w sumie acard zaczęłam brać na własną rękę, mam muatce mthfr i pai i do czasu wizyty chciałam się zabezpieczyć, przestało mnie kłuć w sercu po nim ale dokończę opakowanie i zostanę na samej heparynie
 
Do góry