reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Juz
Hej, jestem już po USG prenatalnym i na tą chwilę wszystkie parametry mamy w normie 😊 za dwa tyg będą wyniki USG +papa. Prawdopodobnie będzie druga dziewczynkaJuż

Hej, jestem już po USG prenatalnym i na tą chwilę wszystkie parametry mamy w normie 😊 za dwa tyg będą wyniki USG +papa. Prawdopodobnie będzie druga dziewczynka😀
Wow to w którym tygodniu jesteś że podał ci płeć ja ostatnim razem jak byłam był 11 tydzień i 3 dzień to sam powiedział że na płeć jeszcze za szybko dziś mi wybija 14 tydzień i 3 dzień mam dziś wizytę może dziś coś już będzie widzieć ...
 
reklama
Ja nawet zdj nie dostałam... Też się totalnie nie znam na tym. Niektóre wrzucają zdjęcia i się pytają co tam widać ale ja totalnie nie potrafię tego zobaczyć.
Edit: doczytałam, zdjęcie dzidzi bardzo ładne 😉
no ja dostałam chyba z 6 zdjęć i stópek też bo chętnie pokazywało je 🤣ale kurcze nie zapytałam o tą płeć a szkoda.
 
reklama
Do góry