reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Hej jestem już po prenatalnych na usg wszystko ok przeciętność karkowa 1,5 mm kość nosowa widoczna i tak łapkami machało, że się uśmiałam. Czekam jeszcze na wynik pappa. Dzieciątko ma 6 cm ale nic o płci nie mówiła a sama zapomniałam z tego stresu dopytać… termin teraz zmieniła się z 25.07 na 23.07
 
Hej, jestem już po USG prenatalnym i na tą chwilę wszystkie parametry mamy w normie 😊 za dwa tyg będą wyniki USG +papa. Prawdopodobnie będzie druga dziewczynka😀
Hej jestem już po prenatalnych na usg wszystko ok przeciętność karkowa 1,5 mm kość nosowa widoczna i tak łapkami machało, że się uśmiałam. Czekam jeszcze na wynik pappa. Dzieciątko ma 6 cm ale nic o płci nie mówiła a sama zapomniałam z tego stresu dopytać… termin teraz zmieniła się z 25.07 na 23.07
Super wieści. Gratuluję i życzę by spokój po wizycie trzymał do następnej wizyty😉
Do mnie wczoraj zadzwonili z wynikami pappy i też wszystko super, bardzo niskie ryzyka.
Moje prenatalne były tak szybkie że nawet jak zapytalam czy zwrócił uwagę na płeć to lekarz tylko odburknal że nie! Wizytę u lekarki mam 24 stycznia to może coś powie.
 
Super wieści. Gratuluję i życzę by spokój po wizycie trzymał do następnej wizyty😉
Do mnie wczoraj zadzwonili z wynikami pappy i też wszystko super, bardzo niskie ryzyka.
Moje prenatalne były tak szybkie że nawet jak zapytalam czy zwrócił uwagę na płeć to lekarz tylko odburknal że nie! Wizytę u lekarki mam 24 stycznia to może coś powie.
super również gratuluję 🙂 próbuje się na zdjęciu doszukać płci hah ale nie znam się 😅
 
Może Wy macie jakieś doświadczenia w tym?
 

Załączniki

  • IMG_1140.jpeg
    IMG_1140.jpeg
    125,4 KB · Wyświetleń: 70
U nas nt identycznie 1,5 i długość 63 mm więc prawie identyczne 😊 według USG 12+5, według om 12+2 a termin wyliczony na 20 lipca z 23.
 
A powiedzcie mi proszę jeśli się orientujecie jak to jest z zupami w diecie cukrzycowej bo w necie widzę różne informacje🙄 na pewno nie mogą być zabielane śmietaną a moga być jogurtem naturalnym?
 
reklama
Do góry