reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

U mnie też ostatnio coraz częstsze twardnienia i czuć że ten brzuch tak już "ciąży". Zwykle mija po odpoczynku na leżąco. Raz w nocy też czułam pobolewanie podbrzusza. Już chyba ten etap ciąży, że ciągle coś się będzie działo :)
Chyba masz rację coraz częściej będziemy czuć twardnienie brzucha. Mi często zmiana pozycji pomaga
 
reklama
Hej dziewczyny 😊 Moja córa też daje popis swoich sił, strasznie się dwnerwuje, gdy kładę się na prawym boku 😅
Byłam dziś na ostatnim manicure hybrydowym, mam tak opuchnięte palce, że powychodziły mi siniaki... a kosmetyczka była mega delikatna, bo widziała, że mam napompowane dłonie.

@marika222 ja mam fazę na truskawki całą ciążę, ale teraz szczególnie. Mamy swoje truskawki w ogródku i codziennie koktajl albo jogurt naturalny + truskawki i muesli 🥰 Tylko jak mam myć siedem razy te truskawki pod gorącą wodą to trochę mi się odechciewa 😄
 
Ja myję odrazu 2 kg bo wiem że będę ciągle podjadać😂😂 .A na obiadek mam dzisiaj kalafiorem z bułeczka tartą i jajeczko plus mizeria oraz rosołek z ładnymi kluseczkami tak mi się zachciało . Wcześniej nie miałam zachcianek a teraz na finiszu co dzień coś nowego wczoraj prasie mleczko mąż leciał kupić o 21 🙈😁😁
 
Ja myję odrazu 2 kg bo wiem że będę ciągle podjadać😂😂 .A na obiadek mam dzisiaj kalafiorem z bułeczka tartą i jajeczko plus mizeria oraz rosołek z ładnymi kluseczkami tak mi się zachciało . Wcześniej nie miałam zachcianek a teraz na finiszu co dzień coś nowego wczoraj prasie mleczko mąż leciał kupić o 21 🙈😁😁

Ale pyszności u ciebie, aż mi ślinka leci 😊 a ja miałam robiony cukier, lekarz który obserwował małego zalecił ponowne badanie i wczoraj dowiedziałam się że mam bardzo wysoki cukier. Dostanę skierowanie do diabetyka, a do tego czasu mam całkowicie odstawić wszystko co z cukrem, owoce i ograniczać węglowodany, a na samą myśl o truskawkach, brzoskwiniach i nektarynkach to złości dostaje od początku ciąży wszystko co brzoskwiniowe jadałam, a teraz stop😭🤤
 
Ale pyszności u ciebie, aż mi ślinka leci 😊 a ja miałam robiony cukier, lekarz który obserwował małego zalecił ponowne badanie i wczoraj dowiedziałam się że mam bardzo wysoki cukier. Dostanę skierowanie do diabetyka, a do tego czasu mam całkowicie odstawić wszystko co z cukrem, owoce i ograniczać węglowodany, a na samą myśl o truskawkach, brzoskwiniach i nektarynkach to złości dostaje od początku ciąży wszystko co brzoskwiniowe jadałam, a teraz stop😭🤤
Ojej to rzeczywiście ciężko, ale byle do wizyty to wtedy dostaniesz jakieś wytyczne
 
Brałam w poprzedniej ciąży i musiałam zwiekszać dawkę codziennie 🙈.Teraz nie ale idę na wizyty za tydzień więc napewno będę musiała brać bo znowu mi się podnosi.
 
reklama
Do góry