reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Mi o tym podniesieniu pappy przez acard powiedział zwykly internista, nie wiem tego z internetu. Powiedział że może to mieć wpływ na przepływy w łożysku, ale wiecie to tylko jedna osoba mi to powiedziała, więc ja się nie wymądrzam 😉 ale jak będziecie coś więcej wiedzieć to chętnie się dowiem 😉
Jak nie zapomnę to zapytam w poniedz na wizycie 🤭
 
Dziewczyny, jak jem coś słodkiego to czuje takie przelewanie w brzuchu, myślicie ze to mogą być te sławne pierwsze ruchy? Jestem teraz 16+3 i pierwszy raz dotarlam do tego etapu.
Ja juz dzis się zestresowałam kiedy ruchy poczuje 😄🙈 mi czasami się przelewa ale wydaje mi się ze to nie to bo za wcześnie 🤔 u mnie końcówka 16 a w drugiej apce już dziś 17 tydzień 🙈
 
Dziewczyny wkurzyłam się. Pracodawca do świadczenia chorobowego nie policzył mi dodatku funkcyjnego (skończył mi się w maju) I nagród specjalnych. Od wszystkiego miałam normalnie odprowadzane składki. Któraś ma jakiekolwiek doświadczenie i może mi cokolwiek podpowiedzieć?
 
reklama
Dziewczyny wkurzyłam się. Pracodawca do świadczenia chorobowego nie policzył mi dodatku funkcyjnego (skończył mi się w maju) I nagród specjalnych. Od wszystkiego miałam normalnie odprowadzane składki. Któraś ma jakiekolwiek doświadczenie i może mi cokolwiek podpowiedzieć?
Dziwne.... Wszystko to powinno być ujęte ... Wszystko z ostatnich 12 miesięcy ... Każdy przelew z firmy ... Czy to dodatek świąteczny , wczasy , nagrody ... Wszystko ... Tak jest przynajmniej u mnie
 
Do góry