reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dzień dobry dziewczyny 🤗 ale kusicie tymi suszarkami,szkoda tylko ,że mieszkanie mam takie malutkie.
Czy któraś z Was zmieniała może lekarza prowadzącego i wie jak to wygląda ? Trzeba zabrać swoją dokumentację czy poradnie przesyłają do siebie ? O ile jak chodziłam prywatnie kiedyś to za każdym razem lekarz dawał opis wizyty dla mnie tak tu wychodzę tylko z jednym zdjęciem.
Na FB jest grupa lipcowe mamy / rodzę w lipcu 2023 i tam dziewczyny pisały o całym procesie zmiany lekarza ... Albo jeszcze jedna rodzę w 2023 ... Na którejś z nich jest to opisane
 
reklama
Wczoraj miałam chęć na makrele wędzona i dzisiaj jak wracałam z laboratorium wstąpiłam po rybkę , jak Ona smakowała !!
Nigdy w życiu jeszcze nie kupiłam sobie sama ryby, bo ogólnie to bleee🤢
Nawet mój się śmiał że ile lat mnie zna to jeszcze mnie z makrela nie widział 🤣🤣
mnie wczoraj też naszła ochota na makrele ale podobno w ciąży nie można więc nie kupiłam 🙈 dziś byłam odebrać wyniki krwi i moczu u chyba są ok jutro się okaże... Co do nerw to Wam powiem że ja to taka nerwica jestem że wczoraj w samochodzie myślałam że rozwalę innych 🤦 zawsze jak mi się spieszy to jakiś debil musi mi uprzykrzac życie 😅 powiem Wam że jedyny negatywny wpływ jest taki że dziecko też będzie nerwowe 🤷 wiem to po swoim przykładzie
 
Dzień dobry dziewczyny 🤗 ale kusicie tymi suszarkami,szkoda tylko ,że mieszkanie mam takie malutkie.
Czy któraś z Was zmieniała może lekarza prowadzącego i wie jak to wygląda ? Trzeba zabrać swoją dokumentację czy poradnie przesyłają do siebie ? O ile jak chodziłam prywatnie kiedyś to za każdym razem lekarz dawał opis wizyty dla mnie tak tu wychodzę tylko z jednym zdjęciem.
Nie masz karty ciąży, tam wszystko jest opisane.
 
Wczoraj miałam chęć na makrele wędzona i dzisiaj jak wracałam z laboratorium wstąpiłam po rybkę , jak Ona smakowała !!
Nigdy w życiu jeszcze nie kupiłam sobie sama ryby, bo ogólnie to bleee🤢
Nawet mój się śmiał że ile lat mnie zna to jeszcze mnie z makrela nie widział 🤣🤣
To mój tak mówi na widok mnie i naleśników na słodko 😅
 
mnie wczoraj też naszła ochota na makrele ale podobno w ciąży nie można więc nie kupiłam 🙈 dziś byłam odebrać wyniki krwi i moczu u chyba są ok jutro się okaże... Co do nerw to Wam powiem że ja to taka nerwica jestem że wczoraj w samochodzie myślałam że rozwalę innych 🤦 zawsze jak mi się spieszy to jakiś debil musi mi uprzykrzac życie 😅 powiem Wam że jedyny negatywny wpływ jest taki że dziecko też będzie nerwowe 🤷 wiem to po swoim przykładzie
Hahahaha z tym autem miałam to samo 🙈🙈🙈🙈 wracając od fryzjera około 19 każdy kierowca był wyzwany 🙈🙈🤣🤣🤣🤣 wracałam z siostrzenica i myślałam że nie wytrzyma że śmiechu ... Na dodatek bardzo chciało mi się siku i jechali albo jak walnieci że mało brakowało żeby był wypadek albo jak by ruszali auto raz w tygodniu ... Dosłownie 30 na godzinę i to lewym pasem 🤦‍♀️ ledno do domu dojechałam ... Chodź było ciężko ... Byłam w takiej desperacji że pytałam męża czy mogę iść w krzaki 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🙈 nie pozwolił .... Musiałam biec do domu 🤦‍♀️🤣🤣🤣🤣🤣🙈
 
Oj, też wczoraj się mocno zdenerwowałam, a nawet popłakałam z nerwów 🤷🏻‍♀️ No ale mnie też łatwo wyprowadzić z równowagi. 🙆‍♀️

Dzisiaj mam jakiś dzień lenia.. Tyle rzeczy mogłabym zrobić, ale moja aktywność leży i kwiczy. 🤷🏻‍♀️
 
Hahahaha z tym autem miałam to samo 🙈🙈🙈🙈 wracając od fryzjera około 19 każdy kierowca był wyzwany 🙈🙈🤣🤣🤣🤣 wracałam z siostrzenica i myślałam że nie wytrzyma że śmiechu ... Na dodatek bardzo chciało mi się siku i jechali albo jak walnieci że mało brakowało żeby był wypadek albo jak by ruszali auto raz w tygodniu ... Dosłownie 30 na godzinę i to lewym pasem 🤦‍♀️ ledno do domu dojechałam ... Chodź było ciężko ... Byłam w takiej desperacji że pytałam męża czy mogę iść w krzaki 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🙈 nie pozwolił .... Musiałam biec do domu 🤦‍♀️🤣🤣🤣🤣🤣🙈
ooo dokładnie jeżdżą jak ofiary losu 🤦 jeszcze żeby to dali ludziom pole manewru to ok ale jadą za jakimś truchłem jeden za drugim tak że nie ma opcji żeby wyprzedzić ich pięciu na raz 🤦 zero jakiegokolwiek odstępu 😤 no szlak mnie od razu trafia w takich sytuacjach 🙊
Laurka95 też mam dzień lenia a nawet tydzień 🤦 na sobotę mam tort do odpioru a ja oprócz dekoracji nie mam jeszcze nic 😱 i co robię? Leżę sobie i odpoczywam 🙈
Konwalia to dziwnie bo ja w karcie ciąży mam dosłownie wszystko 🤔 ilość ciąż, porodów, operacji, każde badania, wyniki dziecka , leki jakie biorę 😱
 
reklama
A powiedzcie dziewczyny apropo tych suszarek. Jak różnica w rachunkach? Dużo to ciągnie prunda? 😁
Ja w sumie nigdy nie myślałam o tym sprzęcie, pranie wieszam w sypialni, dzięki temu nie mam tak suchego powietrza jak w innych pomieszczeniach+ ładny zapach. Ale teraz pewnie będzie więcej tego prania..
 
Do góry