reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Wczoraj miałam chęć na makrele wędzona i dzisiaj jak wracałam z laboratorium wstąpiłam po rybkę , jak Ona smakowała !!
Nigdy w życiu jeszcze nie kupiłam sobie sama ryby, bo ogólnie to bleee🤢
Nawet mój się śmiał że ile lat mnie zna to jeszcze mnie z makrela nie widział 🤣🤣

Jak ciąża potrafi nas zmienić 😄
 
reklama
Ja codziennie rano szykuje lunch dla siebie i męża. Dzisiaj po otworzeniu lodówki zapach czegoś tak mnie podrażnił ze miałam odruchy wymiotne przez 5 minut. Znalazłam w torebce maskę która w szpitalu na usg miałam i skoczyłam lunche z maska na twarzy hahaha
Teraz muszę po powrocie do domu umyć lodówkę i wyrzucić cokolwiek mi śmierdzi 😂
 
Ja pozwolę sobie wtrącić, ze kiedyś miałam pralkosuszarkę i byłam zadowolona z funkcji prania i suszenia, ale ubrania miały charakterystyczny zapach, nie smród ale taki specyficzny zapach, nie było czuć płynu do płukania tak bardzo. Ja lubię jak ciuchy pachną 😍 dodam, ze była z dobrej firmy. A później jak używałam oddzielnie suszarki jakiś czas to ubrania pachniały płynem i tego zapachu jak w tamtej 2w1 nie było czuć w ogóle
Ja mam pralkę i suszarkę oddzielnie. Wszyscy mi odradzali kupowanie 2 w 1, no chyba że już naprawdę nie ma gdzie tego postawić.
U mnie wersja z pompą ciepła.
 
Wczoraj miałam chęć na makrele wędzona i dzisiaj jak wracałam z laboratorium wstąpiłam po rybkę , jak Ona smakowała !!
Nigdy w życiu jeszcze nie kupiłam sobie sama ryby, bo ogólnie to bleee🤢
Nawet mój się śmiał że ile lat mnie zna to jeszcze mnie z makrela nie widział 🤣🤣
O Jesuu, ja uwielbiam makrele wędzoną 🤤🤣
 
Ja rowniez jestem lipcowa mama dopiero do Was dolaczylam natomiast wczoraj mialam usg 11-14 (wg miesiaczki 12+2 wg usg 12+6) i wyszlo wszystko ok oprocz asymetrii splotow naczyniowkowych. Czy ktoras mama sie z tym spotkala? Na necie prawie nic nie ma, przynajmniej nic konkretnego. Kontrola za 3.5 tyg ale… ten czas mnie wykonczy
 
Ja pozwolę sobie wtrącić, ze kiedyś miałam pralkosuszarkę i byłam zadowolona z funkcji prania i suszenia, ale ubrania miały charakterystyczny zapach, nie smród ale taki specyficzny zapach, nie było czuć płynu do płukania tak bardzo. Ja lubię jak ciuchy pachną 😍 dodam, ze była z dobrej firmy. A później jak używałam oddzielnie suszarki jakiś czas to ubrania pachniały płynem i tego zapachu jak w tamtej 2w1 nie było czuć w ogóle
Ja przed zakupem dostałam kilka opinii odradzających pralko suszarkę że ani pierze ani suszy więc poszłam w 2 sprzęty i u mnie się to sprawdza ale szwagierka ma.pralko suszarkę i jakiś czas temu była zadowolona 🙂
 
Wczoraj miałam chęć na makrele wędzona i dzisiaj jak wracałam z laboratorium wstąpiłam po rybkę , jak Ona smakowała !!
Nigdy w życiu jeszcze nie kupiłam sobie sama ryby, bo ogólnie to bleee🤢
Nawet mój się śmiał że ile lat mnie zna to jeszcze mnie z makrela nie widział 🤣🤣
Tutaj mówią żeby makrele, łososia czy śledzi (tłustych ryb) nie jeść więcej niż 2 razy w tygodniu ponieważ kumulują więcej substancji toksycznych niż chude ryby. Tuńczyka max 4 puszki w tygodniu bo ma w sobie dużo rtęci.
 
Ja przed zakupem dostałam kilka opinii odradzających pralko suszarkę że ani pierze ani suszy więc poszłam w 2 sprzęty i u mnie się to sprawdza ale szwagierka ma.pralko suszarkę i jakiś czas temu była zadowolona 🙂
Moja przyjaciółka ma pralko suszarkę i zadowolona była przez pierwsze pół roku. Później normalnie musiała pranie rozwieszać gdyż nie suszy do końca ... Natomiast siostra ma.dwa osobne sprzęty i jest mega zadowolona. Ja czekam na remont łazienki i też kupuje ... Ale dwa osobne sprzęty ... Jeden będzie stał na drugim 😍😍
 
Dzień dobry :) Miałam dziwną noc, chyba dlatego, że położyłam się dość wcześnie jak na mnie - o 22, dwa razy budziłam się na siku, a potem to już tylko wyczekiwałam momentu aż mężowi zadzwoni budzik o 6.15, bo już nie mogłam wyleżeć 😅 Szczególnie, że źle mi się spało ogólnie,pilnuje bardziej leżenia na lewym boku, ale znowu po długim leżeniu jak się przebudzilam, to czuję taki tępy ból w okolicach pleców i żeber po lewej stronie, więc obracam się na prawy, to po dłuższym czasie też źle, bo budzi mnie takie rwanie w okolicy prawego pośladka i wzdłuż nogi 😬 Nie wiem czy ten ból po lewej stronie jest związany z tym że jelita już mam pewnie lekko ściśnięte przez macicę czy co 🤔 Też macie tak czasami?
Ja z kolei jak śpię na prawym (moim ulubionym zresztą) to ciężej mi się oddycha, nie wiem, jakby był jakiś ucisk, przełożę się na lewy i jest ok
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny 🤗 ale kusicie tymi suszarkami,szkoda tylko ,że mieszkanie mam takie malutkie.
Czy któraś z Was zmieniała może lekarza prowadzącego i wie jak to wygląda ? Trzeba zabrać swoją dokumentację czy poradnie przesyłają do siebie ? O ile jak chodziłam prywatnie kiedyś to za każdym razem lekarz dawał opis wizyty dla mnie tak tu wychodzę tylko z jednym zdjęciem.
 
Do góry