reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Mnie też już nachodzą myśli związane z prenatalnymi.. Weekend będzie najgorszy, dobrze, że mam dużo planów, może będę mniej o tym myśleć.
Na dodatek dostałam szlaban na detektor ;p obiecałam mężowi, że czekamy do piątku lub soboty i że sama go nie podłącze jak on będzie w biurze 🤣
To mój mąż zapoczątkował "szlaban na detektor", ale się uśmiał jak mu to przeczytałam 😂😂😂😂
 
reklama
Kurde, same szlabany są na te detektory w tej grupie 🤣🤣 Ja też się boję, że w końcu mi mąż odbierze moją zabaweczkę, więc się z nią czaję, jak jest w pracy 🤣🤣

Też tak robię 😂 a on tylko wraca i pyta czy sprawdzałam czy wszystko ok 🙈 więc trochę nie pojmuje tych szlabanów 🤷 mnie przez zaparcia mam wrażenie że non stop boli brzuch 🤦
 
Też tak robię 😂 a on tylko wraca i pyta czy sprawdzałam czy wszystko ok 🙈 więc trochę nie pojmuje tych szlabanów 🤷 mnie przez zaparcia mam wrażenie że non stop boli brzuch 🤦
Oj, ja też przez zaparcia mam bóle brzucha. Więc dziewczyny, to też może być to. Ja mam często te bóle powyżej macicy, ale czytałam, że się nam już nieco jelita przesunęły w górę. 😎
 
też mam ich tyle ale są tak niewyraźne że nawet nie mam z czego wybierać 🤦
U mnie też niezbyt wyraźne. Ale mam swoje jedno ulubione. Ja jestem przekonana że córka pokazuje mi okejke 👍🏼 ale mężu twierdzi że to udko 😂
 

Załączniki

  • 20230104_152831.jpg
    20230104_152831.jpg
    450,5 KB · Wyświetleń: 59
O jej to dluuuga droga. Czytałam ze przez pierwsze 3 miesiące dziecko nie powinno być w foteliku dłużej niż 30 min bez przerwy a później nie dłużej niż 2 godziny.
teoretycznie tak tyle, że ja muszę wszędzie dojeżdżać. Do jednego miasta 30 minut do drugiego 45 minut. Jakbym miała się tego trzymać to bym nie mogła z domu wychodzić. Także wszystko z głową. Ważne żeby fotelika nie zastępować gondola na spacerach itp.
 
Z rana ruszamy. ❤️ Mamy z 2.5h jazdy, więc nie jest tak daleko. Dzięki ❤️

O właśnie, po zbójnicku! O tej porze to tylko opisywałam te placki i się już slinilam na samą myśl o nich 🤣🤣

Tak, dalej mam. ☹️ Ale już się tym nie przejmuję, zwłaszcza że przechodzi.

Ja się strasznie stresuję tymi prenatalnymi 😱 To znaczy teraz staram się o nich nie myśleć, ale czuję, że będę wariowała dzień przed i w TEN dzień. 😱 Dzisiaj mi się śniło, że na prenatalnych wyszła nam dziewczynka - strasznie się ucieszyłam, mąż nawet zaakceptował 🤣 A że często śni mi się odwrotnie, to albo będzie chłop w rodzinie, albo się nie dowiem 🤣 Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. 😬 Bo nie wiem, co bym zrobiła, gdyby okazało się, że z dzieckiem jest coś nie tak. Nie zlinczujcie mnie, ale ja np. nie miałam nigdy wcześniej negatywnego nastawienia, jeśli chodzi o aborcję - szanowałam wybór każdej kobiety. Tylko że teraz w miarę rozwoju ciąży, tak strasznie chcę tego dziecka i tak się do niego przyzwyczaiłam, szczególnie gdy słyszę jego serduszko na tym detektorze, że naprawdę nie miałabym pojęcia, co dalej. 😱

Ech, takie myśli mnie jeszcze nachodzą przed badaniami.. I chyba też przez to, że mignął mi właśnie gdzieś wątek o wyjeździe zagranicę "w razie czego" i mimowolnie człowiek myśli, jak może się zmienić postrzeganie z np. 6 tc na 12 tc. 🤷🏻‍♀️
Miałam podobne myśli. Trzymam kciuki za udaną wizytę!! ❤️
 
Oj, ja też przez zaparcia mam bóle brzucha. Więc dziewczyny, to też może być to. Ja mam często te bóle powyżej macicy, ale czytałam, że się nam już nieco jelita przesunęły w górę. 😎
O tak, też mam często bóle brzucha. Też myślę że to biedne uciśnięte jelita się odzywają. Co na zaprcia to u mnie kiszonki i kefir :)
 
Jeśli chodzi o te bóle i to, ze jelita już nam się przesunęły bo macica rośnie i pcha się do góry to prawda. Ja codziennie macam gdzie jest macica i odkąd ją pierwszy raz wyczułam to jest różnica w wysokości. Wczoraj jak leżałam na plecach to widziałam nale wybrzuszenie i udało mi się to ująć na zdjęciu, pokaże Wam jak będziemy na prywatnym :D serio to widać 😁
 
reklama
Gdyby udało się uchwycic ten nosek u mojego bejbika odetchnęłabym porządnie, a tak jednak w głowie siedzi. Ale jest zdecydowanie lepiej. Pójdę za tydzień na powtórkę to się wszystko rozwiąże 😁

Za chwilę ruszam 300km do rodzinki z wieściami🥳 nie wiem jak nadrobię czytanie później, tak się rozpisałyście 😂

Wy też macie tyle zdjęć z prenatalnych? 😂😂 liczyłam, że dostanę 2 może 3 🫢

O matkoooo! Ile zdjęć! Jak przeczytałam, że lecisz rodzince ogłaszać wiadomość i zobaczyłam miniaturkę zdjęcia to myslalam, ze sobie pokserowałaś i dla każdego chcesz dać mini fotkę 🙉🙈 ja dostałam tylko 3 zdjęcia. A słyszałam, ze niektórzy lekarze dają możliwość zgrania filmiku z usg na pendrive 🙉
 
Do góry