reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2023

Dziewczyny wkurzyłam się. Pracodawca do świadczenia chorobowego nie policzył mi dodatku funkcyjnego (skończył mi się w maju) I nagród specjalnych. Od wszystkiego miałam normalnie odprowadzane składki. Któraś ma jakiekolwiek doświadczenie i może mi cokolwiek podpowiedzieć?
Ja miałam taką sytuację w pierwszej ciąży że mi się nie liczyła premia na przykład bo brałam sobie po dniu l4 na wizyty u lekarza (głupia ja). Musi być odstęp 3 miesiące między l4 żeby składka była na nowo policzona. Może u Ciebie to też jakiś trop?
 
reklama
Ja miałam taką sytuację w pierwszej ciąży że mi się nie liczyła premia na przykład bo brałam sobie po dniu l4 na wizyty u lekarza (głupia ja). Musi być odstęp 3 miesiące między l4 żeby składka była na nowo policzona. Może u Ciebie to też jakiś trop?
Właśnie ze nie, premie mam wliczona, ale nagród i dodatku funkcyjnego (skończył się w maju) nie mam policzonych. Przed ciąża nie chorowałam, nie byłam na żadnym l4.
 
Ja miałam taką sytuację w pierwszej ciąży że mi się nie liczyła premia na przykład bo brałam sobie po dniu l4 na wizyty u lekarza (głupia ja). Musi być odstęp 3 miesiące między l4 żeby składka była na nowo policzona. Może u Ciebie to też jakiś trop?
Hm nie rozumiem trochę :D ja byłam na l4 w grudniu bo się złe czułam. Teraz idę od lutego to już mi się nic nie wliczy bo nie mam przerwy ?:D
 
Najlepiej sytuacje skonsultować z ogarnięta księgowa która jest w stanie podeprzeć swoją decyzje/racje artykułami :-) takie jest moje zdanie. A później ewentualnie wykłócić się w kadrach… szkoda zebys była stratna.
Masz rację, w przyszłym tygodniu wybiorę się na poradę do kadrowej. Zobaczymy co mi też odpiszą.
 
reklama
Hej. Kochana bardzo przepraszam ale nie dam rady tego wszystkiego nadrobić ( dużo nadrukowalyscie ) Przeleciałam tylko tak mimo chodem wpisy. W wolnej chwili jak mi się uda to nadrobię , przepraszam :(
@EJK85 ja wierzę że wszystko będzie dobrze. I nadal mocno trzyma kciuki ✊✊.
 
Do góry