reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Od godziny próbuje się dodzwonić do przychodni by zmienić wizytę na teleporade to oczywiście nie odbierają ;/. Wizyta jutro a ja nie mam z kim młodej zostawić, a nie chce jej ciągać;/
 
Ja też :). Ja dziś cały dzień w Wawie w sprawach firmowych i właśnie siedzę w burger King na jedzonko. Pociąg do KRK dopiero po 20 więc w domu koło północy.
Zaraz idę na małe zakupy chodź nie wiem czy mi się chce ;p
Zazdro. Ja nie mam na nic mocy 😔 pojechała bym sama na jakieś takie jedzonko ale dalej mi nie wchodzi do ust 🙈🙈🙈🤢🤢🤢🤢😢😢😢😢😢
 
U mnie też 140x200 również x tych samych względów i czytając posty , myślę jak to będzie w przyszłości jak będzie dziecko..będziemy jak sarfynki w puszce 🤭🤭🤭

Ja z zachcianek, to wczoraj kazałam mojemu przywieźć pączki... ze snikersem, Kinder bueno i kokos.... mmmm wchodziły jak zloto. Ale takie ciasto ze śliwkami, tez bym zjadla.

Bylam tez dziś na małym spacerze, o od tej choroby i leżenia juz nie mam na nic siły. Ledwo co wróciłam... Tak mnie to umeczylo i zauważyłam właśnie, że tak jakby mi serce szybciej biło. Np. Teraz leze i czuje taki niepokój w klatce. Ostatnio często to czuje. Może jest po powiązane z tym co pisałyście, że w drugim 2 wzrasta puls... hmm
 

Załączniki

  • IMG_20230119_165603.jpg
    IMG_20230119_165603.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 25
Powiedziałyście już rodzinie?
Najbliższa wie, rodzice i rodzeństwo 🍀
W weekend idę do moich dziadków, bo ich święto więc pewnie im też powiemy, że będą pradziadkami ☺️ ostatnio babcia dozownika do mojej mamy i pytała o mnie czy pracuje i jak się czuje, mieszkamy w małej wiosce więc myślę że i tak już jej jakaś dobra duszyczka doniosła wieści 🥺
 
reklama
Do góry