reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
A chcesz się szczepić w ciąży czy po?
W ciąży, z tego co się orientuję od II trymestru można, więc zaszczepię się wtedy kiedy mój ginekolog uzna, że to najlepszy moment. Oczywiście mam pewne obawy, np. czy nie dostanę wysokiej gorączki etc., ale covid jak dla mnie jest gorszym zagrożeniem niż, ewentualne objawy poszczepienne
 
Warto sprawdzić bo często wystarczy negatywny test.

Ale ja nie mówię teraz :D po prosu ogólnie. To się może tak naprawdę wszystko z dnia na dzień zmienić.
W Warszawie nadal są szpitale gdzie nie ma żadnych odwiedzin, a są takie gdzie właśnie jest test czy certyfikat. Wiadomo że nagorzej było na początku w 2020 - oddzielanie dzieci od matek i cuda wianki, mam nadzieję, że to nie wróci ale kto wie

Inna sprawa, że oczywiście można też po postu chcieć rodzić samej i to też jest okej
 
Jakby, któraś z Was robiła dzisiaj badania w Diagnostyce ⬇️ 🙄
Screenshot_20211115_132957.jpg
 
Ostatnia edycja:
Jakby, któraś z Was robiła dzisiaj badania w Diagnostyce ⬇️ 🙄 Zobacz załącznik 1336889
A w sla przyslali mi ze moja probka zostala odrzucona i ze badanie do powtorki. Zanim pomyslalam zeby zadzwonic na infolinie naczytalam sie o cudach czemu sa odrzucane probki. Co sie okazalo? Ze pani w laboratorium pobrala krew nie do tej co trzeba 🤦🏼‍♀️
 
Dziekuje :)
Ja sie nie szczepilam. Nie mialam zamiaru ale teraz w ciazy to juz nie wiem co zrobie. Wczoraj nad tym myslalam. Ciekawe jakie stanowisko ma moj gin. Na wizycie sie dowiem.

Kawy pije 2(rzadko 3)dziennie, małe i słabe z ekspresu :)
 
reklama
Do góry