reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Boże to ja jakaś inna jestem 😂😂😂😂 bo ja wręcz chce żeby na tej jedynce samej leżeć żeby nikt mi dupy nie zawracał. Nie gadał do mnie i tylka nie zawracal. I żeby mąż przyszedł i mógł siedzieć ile będzie chciał i dzieci moje i rodzice .
Co do odwiedzin rodzinnych to ja przez miesiąc nie chce nikogo widzieć u nas w domu :) trudno niech się kto chce obraza.

Ja gdzieś miałam taka listę zaraz Wam podeśle jak znajdę
Ja też wolę być sama na sali, ale wątpię żeby akurat w lipcu było to u nas możliwe. Ten pobyt po porodzie w szpitalu to jedyna szansa żebym odpoczęła i się wyspała 😂
 
Znalazłam coś takiego na stronie ... [emoji848] Dużo tego [emoji848]
Screenshot_20191204_193959_org.mozilla.firefox.jpeg
Screenshot_20191204_194007_org.mozilla.firefox.jpeg
Screenshot_20191204_194014_org.mozilla.firefox.jpeg
 
reklama
A jak już tak poszłyśmy po bandzie i listy wyorawkowe ogarniamy to jak rOdzic będziecie? Cv czy SN ? Ze znieczuleniem ? Czy może z gazem rozweselającym ?
 
Do góry