reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Dzięki dziewczyny za miłe słowa jak narazie my jeszcze w szpitalu. Mała miała w 3 dobie drgawki i jesteśmy teraz na obserwacji ma podawany lek i nic się nie dzieje czasami tylko jak się przebudza to rączka lub nóżka coś tam drgnie więc myślę że będzie dobrze. Jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkim powodzenia
 
Dziewczyny czy któraś z Was rozważa poród w wodzie, z tych co maja planowany poród sn? :)

Gdyby w moim szpitalu była taka możliwość to na pewno rodziłabym w wodzie.
Pamiętam jakie ukojenie bólu sam prysznic mi przynosił podczas pierwszego porodu... Uważam, że poród w wodzie dużo bólu potrafi zaoszczędzić. :)

Ja melduję się już po wizycie w szpitalu - KTG wyszło dobrze, badanie znośne, ale porodu jeszcze nie widać na horyzoncie. Lekarz sam stwierdził, że te upały nie są najlepsze na poród... Teraz na KTG będę chodzić chyba co dwa dni, do tego badanie i czekamy. :)
Jedynie „problem” mam z coraz większym bólem spojenia łonowego... W środę będę jeszcze o tym rozmawiać z lekarzem bo może to być wskazaniem do cc, ale jak to określił „będziemy starać się przed tym uciec”.
 
reklama
Nadia 3300g i 55 cm [emoji7][emoji8][emoji7] teraz kciuki za was [emoji110][emoji110][emoji110]
20190701_163423.jpeg
 
Do góry