reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Cześć, czytam was od jakoś czasu, ale jakoś nie mogłam się przemóc, żeby do was napisać. Mam na imię Justyna, 30 lat, termin na 5.07.
Pisze do was z konkretnym pytanie czy któraś z Was ma założony szew okrezny na szyjce, albo miała w poprzednich ciazach i chce mnie jakoś wesprzeć na duchu, jak to przejść?
Od niedzieli mam taki szew, w piątek trafiłam do szpitala z rozwarcie 0.5 cm i szyjka 0.7 cm. W niedzielę niestety już było 1.5 cm rozwarcia i szyjka poniżej 0.5 cm i pęcherz płodowy w kanale dlatego podjęto decyzję ratująca ciążę o szwie i go założono. Na 100% będę leżeć już do końca ciąży, mogę jedynie wstawać do wc. Do lipca dużo czasu, jestem w stanie przeleżeć, bo to już moja 4 ciąża, a tylko jeden synek w domu, więc zrobię wszytko co trzeba, ale może ktoś ma tak samo, albo miał i powie czy się udało, jak minął czas, i czym sobie ten czas w łóżku zajmował.
...
Trzymam kciuki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
@moliwa, trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było ok. Mam nadzieję, że to tylko kwestia błędnych pomiarów, a, wynik amino rozwieje wątpliwości.
 
I my tobie życzymy już tylko samych dobrych wiadomości, nudnych 9 miesięcy ciąży i szybkiego bezbolesnego porodu :-) październik to fajny miesiąc na rodzenie dzieci :-) - wiem z doświadczenia:-)
Dziękuję Kochana❤️ mam nadzieję że wszystko będzie w porządku :) jeszcze nie rodziłam ma jesień ;)
Życzę również szybkiego szczęśliwego i jak najmniej bolesnego porodu zdrówka dla Ciebie i dzidziusia❤️
 
Kurczę, fantastyczne info!!! [emoji173]️ to teraz wrzuć na luz, zwolnij obroty i ciesz się z kropka [emoji7] mam wrażenie, ze i ja dopiero co na betę biegałam... [emoji4][emoji4][emoji4]
Dziękuję bardzo ❤️ oj ciężko będzie zwolnić przy 3 dzieciaczkow ale będę się starać ;) życzę kolejnych spokojnych miesięcy życzę szczęśliwego porodu zdrówka dla Ciebie i maluszka! ❤️
 
@Madeleine86 - ja też Cię pamiętam i bardzo się cieszę z Twojej ciąży. Dawaj nam tu znać jak się czujesz i jak ciąża przebiega. Jak poznasz płeć to pochwal się synkiem lub córeczką. Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze do samego końca.
 
Dziewczyny ja już po połówkowym. Dzidzia zdrowa i jest dziewczynką - trzecia córa. Przykro mi kochany mężu nie tym razem... :) ale na pocieszenie może wybrać imię i będzie pewnie Nadia :) waga 340 g i się tak zastanawiam ale pewnie wybiorę się jeszcze raz miedzy 26 a 30 tyg bo w ogóle nie chciała pokazać twarzyczki i jeszcze można by sprawdzić nosek i podniebieie. U nas byl 20+0 tc.
@Madeline86 trzymam mocno kciuki :yes:
 
Dziewczyny ja już po połówkowym. Dzidzia zdrowa i jest dziewczynką - trzecia córa. Przykro mi kochany mężu nie tym razem... :) ale na pocieszenie może wybrać imię i będzie pewnie Nadia :) waga 340 g i się tak zastanawiam ale pewnie wybiorę się jeszcze raz miedzy 26 a 30 tyg bo w ogóle nie chciała pokazać twarzyczki i jeszcze można by sprawdzić nosek i podniebieie. U nas byl 20+0 tc.
@Madeline86 trzymam mocno kciuki :yes:
Gratuluję [emoji813]
 
Dziewczyny ja już po połówkowym. Dzidzia zdrowa i jest dziewczynką - trzecia córa. Przykro mi kochany mężu nie tym razem... :) ale na pocieszenie może wybrać imię i będzie pewnie Nadia :) waga 340 g i się tak zastanawiam ale pewnie wybiorę się jeszcze raz miedzy 26 a 30 tyg bo w ogóle nie chciała pokazać twarzyczki i jeszcze można by sprawdzić nosek i podniebieie. U nas byl 20+0 tc.
@Madeline86 trzymam mocno kciuki :yes:
Gratuluję
 
Dziewczyny ja już po połówkowym. Dzidzia zdrowa i jest dziewczynką - trzecia córa. Przykro mi kochany mężu nie tym razem... :) ale na pocieszenie może wybrać imię i będzie pewnie Nadia :) waga 340 g i się tak zastanawiam ale pewnie wybiorę się jeszcze raz miedzy 26 a 30 tyg bo w ogóle nie chciała pokazać twarzyczki i jeszcze można by sprawdzić nosek i podniebieie. U nas byl 20+0 tc.
@Madeline86 trzymam mocno kciuki :yes:
Gratulacje :) super.
 
reklama
Dziewczyny ja już po połówkowym. Dzidzia zdrowa i jest dziewczynką - trzecia córa. Przykro mi kochany mężu nie tym razem... :) ale na pocieszenie może wybrać imię i będzie pewnie Nadia :) waga 340 g i się tak zastanawiam ale pewnie wybiorę się jeszcze raz miedzy 26 a 30 tyg bo w ogóle nie chciała pokazać twarzyczki i jeszcze można by sprawdzić nosek i podniebieie. U nas byl 20+0 tc.
@Madeline86 trzymam mocno kciuki :yes:
Gratulacje
 
Do góry