reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

U mnie bedzie 19+5.
Mnie dziś coś dopadło, mam nadzieje że nie grypa.
Pytanie do Was: ile apapów dziennie można przyjąć i od jakiej temperatury zaczynałyście ją zbijać?
Temperature zbijam tylko powyżej 38.5 i to też tylko wtedy gdy źle sie przy niej czuję. Dawkowanie masz na ulotce. Zawsze mozna wziąć lekko chłodniejsza kapiel,zrobić chłodne okłady na łydki i wątrobę.
 
reklama
W którym dokładnie tygodniu ciąży macie te połówkowe? Ja mam chyba najpóźniej. [emoji1787]
U mnie będzie 20+5
U mnie bedzie 19+5.
Mnie dziś coś dopadło, mam nadzieje że nie grypa.
Pytanie do Was: ile apapów dziennie można przyjąć i od jakiej temperatury zaczynałyście ją zbijać?
Wg ulotki.
Też polecam zapakować się pod kołdrę i wygrzać, wypocic. Ja akurat nie zbijam zbyt szybko ale też zależy jak się czujesz czy coś boli.
 
U mnie będzie 20+5

Wg ulotki.
Też polecam zapakować się pod kołdrę i wygrzać, wypocic. Ja akurat nie zbijam zbyt szybko ale też zależy jak się czujesz czy coś boli.
Przy wysokiej temperaturze nie wolno się pakować pod kołdrę, bo to jeszcze bardziej podnosi temperaturę, więcej z tego problemów niż korzyści. ALE to zależy o jakiej temperaturze w ogóle mówimy.
 
Przy wysokiej temperaturze nie wolno się pakować pod kołdrę, bo to jeszcze bardziej podnosi temperaturę, więcej z tego problemów niż korzyści. ALE to zależy o jakiej temperaturze w ogóle mówimy.
No właśnie zależy o czym mówimy ;) No i jaką sytuacja. Ja i siebie i dzieci dogrzewam gdy temperatura rośnie (gdy stopy mamy zimne) i dzięki temu temp nam nie szybuje do 40st. Ale jakby to wyjściowa była bliska 40 to bym inaczej działała. Ale to już każdy musi poznać swoje reakcje.
 
Dziekuje Kochane [emoji8]
Póki co robie chłodne okłady, pod kołdrą się nie grzeję.
Na tą chwilę mam 38,1*C. Do tego kaszel z bólem w klatce.
Oby szybko przeszło.
 
Dziekuje Kochane [emoji8]
Póki co robie chłodne okłady, pod kołdrą się nie grzeję.
Na tą chwilę mam 38,1*C. Do tego kaszel z bólem w klatce.
Oby szybko przeszło.
Wczoraj miałam to samo, skończyło się na nocnej opiece med i się okazało że to ostre zapalenie górnych dróg oddechowych.... [emoji853]
 
reklama
Do góry