reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Myślę,że z kształtu brzucha to sobie można wróżyć jak już brzuch jest większy;) ale i tak zawsze opcje są dwie;)
U nas potwierdzony chłopak. Siedział na dupce, odwrócony plecami z rękami na głowie, zero współpracy, lekarz go sonda ruszał i nic. Nic kompletnie nie dało się zmierzyć:/ tylko serduszka posłuchałam i szyjkę zmierzyliśmy, na szczęście 2.94cm, więc na razie nie leci ufff.. kolejna wizyta 19.03. mam powtórzyć toxo igm.
 
reklama
Janka86 rozbrajasz mnie [emoji23][emoji23]
Zdrówka dla małego, moja tez od wczoraj gorączkuje i chora..[emoji19]
ada1989 ja na razie mam z dwa zdj i nie robie, bo brzucha nie ma. [emoji14]

Piękne macie brzuszki. [emoji173]️
Ja niedługo zaczynam mały remont w domu i tez muszę auto kupić, bo nie mam.
Zakup samochodu zostawiam już bliżej wakacji.
Ja mam jedno, mój brzuch widać ale dla mnie jest bezksztaltny, taki wystający ale płaski no i leci w dol[emoji53] nie podoba mi się [emoji13]
 
Ja mam jedno, mój brzuch widać ale dla mnie jest bezksztaltny, taki wystający ale płaski no i leci w dol[emoji53] nie podoba mi się [emoji13]
Dokładnie tak jak mój. Nawet stanęłam przy lustrze żeby porównać z tymi ze zdjęć ale wyglądam po prostu jak opasła świnka a nie kobieta w ciąży. [emoji23]

Czytając wasze perypetie przypomniał mi się mój egzamin sprzed dwóch tyg. Pani dr która pilnowała nas podczas egzaminu cały czas gadała. Nie mogłam się skupić. W końcu nie wytrzymałam i powiedziałam sobie w myślach : ***** weź ty się zamknij!.
Niestety powiedziałam to na głos. Uciszyła się na chwilę[emoji23]
 
Myślę,że z kształtu brzucha to sobie można wróżyć jak już brzuch jest większy;) ale i tak zawsze opcje są dwie;)
U nas potwierdzony chłopak. Siedział na dupce, odwrócony plecami z rękami na głowie, zero współpracy, lekarz go sonda ruszał i nic. Nic kompletnie nie dało się zmierzyć:/ tylko serduszka posłuchałam i szyjkę zmierzyliśmy, na szczęście 2.94cm, więc na razie nie leci ufff.. kolejna wizyta 19.03. mam powtórzyć toxo igm.

U mnie na prenatalnych dziewczynka, a na kolejnej wizycie chłopczyk. Więc czekam na następną wizytę i potwierdzenie.
 
Myślę,że z kształtu brzucha to sobie można wróżyć jak już brzuch jest większy;) ale i tak zawsze opcje są dwie;)
U nas potwierdzony chłopak. Siedział na dupce, odwrócony plecami z rękami na głowie, zero współpracy, lekarz go sonda ruszał i nic. Nic kompletnie nie dało się zmierzyć:/ tylko serduszka posłuchałam i szyjkę zmierzyliśmy, na szczęście 2.94cm, więc na razie nie leci ufff.. kolejna wizyta 19.03. mam powtórzyć toxo igm.
Gratuluję synka. Córka będzie niepocieszona. Pewnie miała nadzieję na siostrę jednak :) Najważniejsze że wszystko dobrze i że szyjka ok.
 
Witam wszystkich! Piękne te Wasze brzuszki, mój w 20 tygodniu raczej bez większych zmian, czekam z niecierpliwością na jakieś kopnięcie, ale to pierwsza ciąża, więc pozostaje czekać. W ogóle to ostatnio czuję się tak jakbym w ogóle nie była w ciąży, odkąd minęły wymioty to tylko mój lekarz przy USG mnie o tym zapewnia :)
 
Mi na wypryski w ciąży pomógł poród i nic więcej [emoji12] może nakładaj jakaś bazę która będzie lepiej trzymała kosmetyki [emoji848]

Probowalam wszystkiego z baza bez bazy kremow tonikow no wszystkiego[emoji23] a gdziee to do porodu! 4 miesiace to kupa czasu a tu funkcjonowac trzeba jakos[emoji24][emoji24][emoji24]
 
reklama
Dokładnie tak jak mój. Nawet stanęłam przy lustrze żeby porównać z tymi ze zdjęć ale wyglądam po prostu jak opasła świnka a nie kobieta w ciąży. [emoji23]

Czytając wasze perypetie przypomniał mi się mój egzamin sprzed dwóch tyg. Pani dr która pilnowała nas podczas egzaminu cały czas gadała. Nie mogłam się skupić. W końcu nie wytrzymałam i powiedziałam sobie w myślach : ***** weź ty się zamknij!.
Niestety powiedziałam to na głos. Uciszyła się na chwilę[emoji23]

Tez dobre [emoji23][emoji23]
 
Do góry